Veľké porovnanie overených pôžičiek

0
965

V súčasnosti existuje na trhu veľké množstvo bankových aj nebankových spoločností, ktoré ponúkajú klientom široké portfólio produktov. Poprezerať všetky ponuky a navštíviť všetky webstránky daných spoločností môže trvať hodiny. Práve preto vznikol portál vsetkypozicky.sk. Nájdete na ňom prehľad všetkých overených pôžičiek, ktoré môžete navzájom porovnávať.

Všetky dôležité informácie o pôžičkách

Na portáli nájdete všetky informácie, ktoré sú pri výbere pôžičky dôležité. Pri každej pôžičke nájdete informácie, v akom rozmedzí si môžete peniaze požičať, aká je doba splácania, úroková sadzba a RPMN. Ľahko nájdete pôžičku, ktorá je pre Vás najvhodnejšia. Či už chcete pôžičku vybaviť online alebo na pobočke, chcete k pôžičke aj poistenie alebo uvažujete aj o mimoriadnych splátkach a predčasnom splatení bez poplatkov. Pri každej pôžičke nájdete recenzie, skúsenosti klientov aj časté otázky záujemcov o pôžičku. Portál poskytuje aj informácie o bankových a nebankových spoločnostiach, ktoré pôžičky poskytujú.

Férové a overené pôžičky

Cieľom portálu je tiež združovať pôžičky len od overených poskytovateľov. Klient sa tak nemusí obávať, že by natrafil na neoverenú spoločnosť. Všetky bankové aj nebankové spoločnosti na portáli si zakladajú na férovom prístupe. Zmluvy sú jasné, prehľadné, bez skrytých poplatkov a zavádzania.

Prehľadný porovnávač

Orientácia na portáli je veľmi jednoduchá. Informácie sú prehľadné a logicky štruktúrované. Aby sme klientom výber vhodnej pôžičky ešte viac uľahčili, rozdelili sme pôžičky do prehľadných kategórií:

  • Bankové pôžičky
  • Nebankové pôžičky
  • Pôžičky pred výplatou
  • Pôžičky pre nezamestnaných
  • SMS pôžičky,
  • Pôžičky pre dôchodcov
  • Pôžičky bez potvrdenia o príjme
  • Pôžičky pre ženy na materskej dovolenke

Na základe praktického rozdelenia sa klient môže zamerať len na pôžičky určené práve pre neho a nemusí strácať čas pri pôžičkách, ktoré mu nevyhovujú.

Žiadosť o pôžičku priamo na portáli

Ak sa klient pre jednu z pôžičiek rozhodne, alebo má predbežný záujem a chce si informácie overiť, jednoducho vyplní nezáväznú online žiadosť. Na základe informácií sa s klientom skontaktuje obchodný zástupca danej spoločnosti a vysvetlí mu všetky podmienky získania a splatenia pôžičky. Je to aj príležitosť pre klienta, aby sa spýtal na informácie, ktoré ho ohľadne pôžičky zaujímajú. Ak sa rozhodne pôžičku získať, obchodný zástupca ho nasmeruje k ďalšiemu postupu, či už k návšteve pobočky alebo vybaveniu pôžičky ihneď.

 

FOTO:  © graphicsdunia4u / Dollar Photo Club