Nasmerujte svoju budúcnosť lepším smerom. Získajte Cisco certifikáciu

0
1005
Nasmerujte svoju budúcnosť lepším smerom. Získajte Cisco certifikáciu
Nasmerujte svoju budúcnosť lepším smerom. Získajte Cisco certifikáciu

Základy nestačia. Svet IT sa mení a ak nechcete zaostávať, musíte sa posúvať ďalej. Staňte sa aj vy odborníkom, ktorý sa v téme orientuje, vzdeláva sa , získava nové vedomosti a skúsenosti prostredníctvom odborných Cisco certifikátov.

 Cisco školenia podľa vášho gusta

V ALEF Training Center nájdete Cisco školenia pre začiatočníkov, ale aj pre pokročilých. Implementing and Administering Cisco Solutions je určené pre začiatočníkov, ktorí majú základné teoretické a praktické vedomosti v oblasti počítačových sietí využívajúcich IPv4 a IPv6 protokol. Školenie poskytne účastníkovi dobrý technický základ pre nadväzujúce Cisco školenia vo všetkých technologických oblastiach a pripraví ho na certifikačnú skúšku.

 Školenie Transforming to Cisco Intent-Based Network pre pokročilých

Tento Cisco kurz vás naučí, ako Cisco SD-Acces architektúra zapadá do konceptu Cisco Digital Network architektúry (Cisco DNA).  Vďaka kombinácii prednášok a praktických cvičení sa oboznámite s tým, ako  spravovať Cisco DNA Center. Na kurze získate informácie o programovateľnosti sieťovej infraštruktúry a základoch architektúry Cisco SD-Acces.

ALEF Training Center spolupracuje so spoločnosťou Cisco už viac ako 20 rokov a môže sa pochváliť titulom Cisco Learning Partner Specialized v strednej a východnej Európe. V tréningovom centre nájdete množstvo Cisco školení, ktoré môžete ukončiť certifikáciou. Získané vedomosti vás posunú vo vašom kariérnom živote vpred.

Učte sa od renomovaných odborníkov, ktorí vám otvoria brány do nekonečného Cisco sveta.