Funkčné a skvele vyzerajúce turistické topánky

0
671
Funkčné a skvele vyzerajúce turistické topánky

Keď sa povie turistické topánky, predstavíme si síce funkčnú, ale nevzhľadnú obuv. Našťastie toto pravidlo je už minulosťou a výrobcovia turistickej obuvi myslia aj na stránku dizajnu. Farby podošvy, vrchnej časti topánok i šnúrok sú skombinované tak, aby všetky detaily dokonale ladili. K tomu všetkému dokáže daná obuv zdolať hory celoročne. Turistická obuv Ural Pro splní všetky vaše očakávania.

Univerzálna kombinácia farieb

Turistická obuv Ural Pro je farebne skombinovaná tak, aby ju mohli nosiť dámy i páni. Vrchná časť vo farbách ladiacich so šnúrkami spolu s tmavou podošvou vytvárajú dokonalú súhru. Keďže si dámy potrpia na zladenie celého turistického outfitu, neutrálne farby boli vybrané s citom. V ponuke tohto modelu topánok nájdete aj trendový limetkový odtieň. Limetková farba dáva tušiť, že práve toto prevedenie si dámy obľúbia najviac. Je skvelé, že aj dámska turistická obuv môže byť pekná a byť zároveň určená do ťažšieho terénu.

Pevný kožený zvršok

Vrchná časť topánok Ural Pro je vyrobená z kvalitnej nubukovej usne. Počas vysokohorskej túry sa nemusíte obávať, že stúpnete vedľa cestičky a prvá vetvička obuv poškodí. Napriek odolnému zvršku je vnútro topánky veľmi pohodlné. O komfort sa stará zmäkčený okraj topánok a mäkký jazyk.

Ihneď sa prispôsobí chodidlu

Vnútro topánok Ural Pro sa ihneď prispôsobí každému chodidlu. Ako je to možné? O pohodlie chodidla sa stará stielka vyrobená z pamäťovej peny. Stielka je navyše antibakteriálna a dobre saje vlhkosť. Anatomický tvar stielky je zárukou, že ani po hodinách túry nebudete cítiť únavu chodidiel a nôh. V oblasti členkov sú topánky vybavené flexibilnou zónou.

Bezpečná podošva

V horských podmienkach je nesmierne dôležité bezpečie. Podošva Ural Pro disponuje gumovým nášľapom. Stabilitu každého kroku máte zaručená aj na veľmi mokrom a strmom povrchu. Turistické topánky Ural Pro majú vytvarovanú medzipodošvu, na päte a v oblasti prstov je mäkšia a po okrajoch stvrdená.

Do každého počasia

Ural Pro je obuv určená do každého počasia. O nepremokavosť je postarané vďaka GORE-TEX® membráne. Paropriepustnosť zabezpečuje nubuková useň. Ural Pro je maximálne flexibilná obuv na menej náročné prechádzky v lese i do stredne ťažkého terénu.