Odborné preklady až do štyridsiatky jazykov

0
1519

Hľadáte spoľahlivý a profesionálny preklad akýchkoľvek dokumentov? Potrpíte si na kvalitu, a preto by ste prácu zverili najradšej do rúk odborníkov na slovo vzatých? Agentúra Specta s.r.o. vám prináša možnosť prekladov až do štyridsiatky jazykov, ktoré sú vykonávané prekladateľmi s odbornými znalosťami z konkrétnej oblasti.

Váš preklad sa dostane do rúk odborníka

Preklady z cudzích jazykov sú veľmi náročné nielen po jazykovej stránke, ale aj z hľadiska významu. Ak by sa prekladateľ nevyznal v danej tematike, veľmi ľahko by sa mohlo stať, že nesprávne pochopenie niekoľkých výrazov by mohlo kompletne zmeniť význam daného textu. Aj preto prekladateľská agentúra Specta vsádza len na ľudí, ktorí okrem jazykových znalostí disponujú aj s poznatkami z danej oblasti, ktorú prekladajú. Práve preto vám vie vyhotoviť aj odborné preklady medicínskych textov, preklady z oblastí ekonómie, práva, marketingu či iných sfér. Špecializáciou agentúry sú však najmä technické texty z akýchkoľvek odvetví priemyslu či informačných technológií. Zabezpečí vám preto odborný preklad manuálov, používateľských príručiek a iných technických dokumentácií.

Až 40 svetových jazykov s možnosťou úradných prekladov

V agentúre Specta vám pomôžu s prekladom z takmer akéhokoľvek svetového jazyka. V jej databáze sa totiž nachádzajú skúsení prekladatelia s minimálne 5 ročnou praxou, pričom ich portfólio zahŕňa až 40 najpoužívanejších svetových jazykov. Je preto možné vyhotoviť  obojsmerný preklad akýchkoľvek textov, príručiek či preklad katalógov v kombinácií týchto 40 jazykov so slovenčinou, češtinou, angličtinou, nemčinou, francúzštinou a španielčinou. Samozrejmosťou je aj okrúhla pečiatka, vďaka čomu môžete preklady použiť aj na úradné účely.

Preklady už do 24 hodín

Preklady si môžete aj vy objednať priamo vyplnením online objednávky, do ktorej priložíte aj samotný text. V agentúre Specta sa budú snažiť vyhotoviť preklad v čo najkratšej dobe, v prípade expresného prekladu už do 24 hodín. Ak žiadate o úradný preklad, ani vtedy nemusíte navštevovať pobočku agentúry, keďže preklad vám môže byť zaslaný priamo na vašu adresu.

Stavte aj vy na odborné a kvalitné preklady. Viac informácií sa dozviete na specta.sk.