So spoločnosťou Ammado za dobrodružstvom

0
1138

Patríte k dobrodružným typom? Milujete adrenalín, nespútanosť a slobodu? Potom by Vám možno vyhovovala napínavá cesta do magickej krajiny, ktorá dominuje trblietavými jazerami, polárnou žiarou a rozľahlými ľadovcami. Áno, máme na mysli Aljašku. To jednoducho musíte zažiť. Každý jej región ponúka samostatnú kapitolu zážitkov. Ak túžite okúsiť, ako sa cítili hľadači zlata voľakedy v 19. storočí, tak neváhajte, zbaľte kufre a ide sa. Spoznáte kultúru domorodých Indiánov, vychutnáte si atmosféru tradičných trhov a chuť miestnych jedál.

To pravé dobrodružstvo však začína za hranicami miest. Vezmite si sprievodcu, vyberte sa zdolávať vrchy a prekonávať vlastné hranice. Najvyššia hora Severnej Ameriky – Mont McKinley Vám vyrazí dych. Nehovoriac o prenádhernom polnočnom slnku (či polnočnej žiare). Chladnými Vás iste nenechá ani tunajšia fauna a flóra. Losy, vlci a medvede grizly okupujú rozsiahle revíry. Najideálnejší čas na návštevu tohto miesta je august, kedy končí sezóna komárov, ale nehrozí ešte ani riziko snehových metelíc, ktoré sa tu zväčša ukazujú až v septembri. Ideálnym riešením je tiež preplávať Aljašku na vode. Sprievod Vám budú robiť veľryby a vy spoznáte túto krajinu z troška iného uhla. Nádhera, však? Už viete, kam pocestujete v auguste? Možno sa pýtate, kde na to vziať. Túto otázku hravo zodpovie Ammado – Váš finančný partner.  

Pôžička na čokoľvek

Spoločnosť Ammado sa pokladá na slovenskom trhu s pôžičkami za vychyteného experta so serióznym prístupom a výhodnými podmienkami. Poskytuje pôžičky skutočne na čokoľvek a to bez akéhokoľvek dokladovania. Pokojne si teda môžete touto formou financovať aj Váš dobrodružný výlet na Aljašku. Trápi Vás, že ste vysokoškolský študent, dôchodca alebo momentálne nezamestnaný, čo v praxi znamená neistotu a hlboko do vrecka? Nemusíte sa obávať. Ammado poskytuje pôžičku takmer každému (bez rozdielu spoločenského statusu). Či potrebujete 100 alebo 8.000 €, dvere sú Vám tu vždy otvorené. Výšku splátok si vyberiete podľa momentálnych schopností a dĺžka splácania je taktiež na Vás. Môže sa pohybovať od 1 do 7 rokov. Pokiaľ sa Vám začne výrazne dariť a vy sa rozhodnete pôžičku splatiť predčasne, nemusíte sa obávať pokút a nadnesených poplatkov.

Bezkonkurenčné plusy

Spoločnosť Ammado poskytuje svojim klientom bezkonkurenčné výhody, medzi ktoré zaručene patrí aj výška ročného úroku už od 9,8% a dostupnosť. Vaša pôžička sa dá vybaviť celkom jednoducho, iba vypísaním krátkej online žiadosti. Nemusíte hľadať ručiteľa, ani zvažovať, čím ručiť. Klienti tiež iste ocenia ústretovosť v prípade, že by sa dostali do osobných ťažkostí. Je tu totiž možné odložiť si až 4 splátky. Tak neváhajte, vypravte sa za dobrodružstvom so silným partnerom, ktorý Vás podporí na tej najlepšej úrovni. 

Text: PR článok

Foto: fairsharecommonheritage.org, ammado.sk