24music.sk – to je online hudobný raj

0
1730

Hľadáte skutočného špecialistu na predaj hudobných nástrojov? Tým je e-shop 24music.sk, ktorý ponúka kvalitné hudobné nástroje predných výrobcov. Nechýbajú gitary, basgitary, klávesové nástroje, bicie nástroje a dychové hudobné nástroje. Samozrejmosťou v ponuke je však aj hudobná technika, rôzne káble, konektory, potrebné redukcie a samozrejme kvalitné slúchadlá. Nechýba ani vybavenie pre DJ-ov a svetelná technika.

24music.sk poskytuje službu výkupu hudobných nástrojov. Na stránkach si tak kúpite nielen nové nástroje, ale aj bazárové. Záleží vždy len na vás, či chcete investovať do nového nástroja, alebo nie. Samozrejmosťou je servis hudobných nástrojov – predovšetkým gitár a basgitár, sláčikových nástrojov, huslí, viol, akordeónov, harmoník, heligónok, klávesových nástrojov – akustických aj digitálnych a servis ozvučovacej techniky. Zákazníci často využívajú službu obsahujúcu výmenu strún a ladenie gitary.

Potrebujete kvalitný mikrofón? 24music.sk ponúka hlasové, nástrojové, štúdiové aj bezdrôtové mikrofóny. Súčasťou sortimentu je kompletné mikrofónové príslušenstvo.

Hudobné nástroje pre profesionálov, amatérov aj úplných začiatočníkov

E-shop 24music.sk je miesto nákupov pre profesionálnych hudobníkov, ale aj pre tých, pre ktorých je hudba voľnočasovou aktivitou. Chcete, aby vaše dieťa začalo hrať na hudobný nástroj, alebo aby sa v hraní ďalej zdokonalilo? Nestačí ho len prihlásiť do ľudovej školy umenia. Dôležitý je správny výber nástroja, s ktorým vám poradia veľmi odborne špecialisti e-shopu 24music.sk. Práve veľmi kvalitný špecialisti pracujúci ako zamestnanci obchodu sú silnou devízou spoločnosti.

Ďalšími výhodami je možnosť objednať si v e-shope aj tovar, ktorý už trebárs dlhodobo zháňate a nie je dostupný. V e-shope vám s vašou požiadavkou pomôžu. Pokiaľ kupujete nový nástroj, máte možnosť priamo u rovnakého obchodníka svoj starý odpredať. E-shop má svoju kamennú predajňu v Martine, ale z ktoréhokoľvek miesta na Slovensku si v e-shope objednáte online. Pri nákupe nad 100 € je doprava zadarmo.