Autopožičovňa, ktorá vám vždy vyjde v ústrety

0
1892

Potrebujete požičať auto na pár dní či dokonca až na rok? Zháňate pre vašu spoločnosť vhodný spôsob operatívneho leasingu? Zabezpečte si vaše dočasné auto aj z vášho domova a vyzdvihnite si ho kdekoľvek zažiadate. Aj takúto praktickú službu vám ponúka tá správna požičovňa áut v Bratislave.

Auto si môžete vyzdvihnúť či vrátiť kdekoľvek

Určite sa aj vám naskytla situácia, kedy nutne potrebujete auto či už pre súkromné účely, alebo pre podnikanie a žiadne voľné auto jednoducho nie je k dispozícií. Práve vtedy prichádza na rad riešenie, ktorým je autopožičovňa. Bratislava ako hlavné mesto ich ponúka hneď niekoľko, no nie každá ma nastavený systém tak, aby vychádzala čo najviac v ústrety svojim zákazníkom. Medzi dobrú vôľu požičovne patrí najmä jej flexibilita a schopnosť čo najviac sa prispôsobiť klientovi. Príkladom takéhoto zaobchádzania so zákazníkom ako v rukavičkách je aj možnosť zažiadať o vypožičanie auta kdekoľvek sa nachádzate a rovnako tak si auto kdekoľvek vyzdvihnúť, poprípade ho vrátiť. Autopožičovňa EDENCARS vám auto pristaví alebo ho môžete vrátiť na akomkoľvek mieste v Bratislave a jej okolí bez príplatku, taktiež aj na všetkých letiskách a v európskych metropolách.

Vaše vozidlo môže byť pripravené už o 30 minút

Hlavným cieľom EDENCARS je spokojnosť zákazníka počas celej doby kontaktu so spoločnosťou. Práve preto sa snaží zjednodušiť spôsob rezervácie. Vaše auto si môžete vybrať cez internet alebo prostredníctvom telefónu a dohodnúť si podmienky a miesto odovzdania automobilu. Kľúče od auta môžete mať vo vlastných rukách už o 30 minút. Všetky vypožičiavané automobily sú v bezchybnom technickom stave, ktorý je pred každou výpožičkou kontrolovaný servisnými pracovníkmi. Zároveň je auto vybavené diaľničnou známkou a poistením krytia škody, a preto sa nemusíte obávať vysokých pokút a poplatkov pri nehodách či iných poškodeniach automobilu. Ak by sa vám vypožičané auto náhodou pokazilo, kontaktné centrum dostupné 24 hodín denne 7 dní v týždni vám okamžite zabezpečí náhradné vozidlo. K automobilu si môžete priobjednať aj ďalšie vybavenie ako GPS navigáciu, držiak na bicykle či lyže.

V autopožičovni EDENCARS na vás čakajú rýchle a profesionálne služby najvyššej kvality. Vaše auto si môžete zapožičať už od 13€ na deň.