Bublinkový kúpeľ na počkanie: Poznáme 5 dôvodov, prečo si dopriať nafukovaciu vírivku

0
1109
Bublinkový kúpeľ na počkanie: Poznáme 5 dôvodov, prečo si dopriať nafukovaciu vírivku

Relax v teplej vode medzi bublinkami? Užite si ho v pohodlí domova vďaka nafukovacej vírivej vani. Aké benefity ponúka?

1. Vírivka je dostupná pre každého

Nafukovacia vírivka vás vyjde oveľa menej ako klasická vstavaná vírivka. Na jej používanie nepotrebujete žiadne stavebné úpravy ani odborné zapojenie. Čo však potrebujete, je priestor – rovná plocha s možnosťou prívodu a odtoku vody pomocou hadice. Domáca vírivka býva často samonafukovacia, stačí ju zapojiť do elektriny, napustiť vodou a užívať si relaxačný teplý kúpeľ. Je to jednoduché a rýchle.

2. Jej používanie je mimoriadne ľahké

Voda vo vírivke sa ohrieva automaticky, teplotu ovládate spolu s jednotlivými programami. Nemusíte sa o nič starať, čistotu vody za vás vyrieši filtračný systém, ktorý je jej súčasťou. Vírivku môžete jednoducho presúvať, kam potrebujete. Sezóna – nesezóna, vy sa môžete dosýtosti kúpať aj na terase, v záhrade, prípadne kdekoľvek vám to možnosti ponúkajú. Ak ste fanúšikmi sezónnych aktivít vo vode, po jej skončení ju stačí vyfúknuť a uskladniť v interiéri. Vírivka je vyrobená z odolného materiálu, ktorý jej predlžuje životnosť.

3. Zlepšuje zdravotný stav

Vírivá vaňa blahodarne vplýva na zdravie. Upravuje krvný tlak, odstraňuje bolesti kĺbov, svalov a chrbtice. Pomáha s úzkosťou, nespavosťou a zlepšuje náladu.

4. Posilňuje a buduje vzťahy

Súkromné vírivé wellness centrum vám dopraje romantiku, odpočinok a nezabudnuteľné chvíle s blízkymi. Relaxačný zážitok v spoločnosti tých najbližších? Najlepšou formou je bublinkový kúpeľ v pohodlí domova.

5. Oddych a načerpanie energie je samozrejmosťou

Párty vo vírivke alebo pokojný večer v teplom kúpeli po náročnom dni? Ponoriť sa do bubliniek môžete kedykoľvek sa vám zachce. Pobyt vo vírivkei si môžete upraviť podľa svojich predstáv, atmosféra je plne vo vašej réžii. Zábavná akcia s priateľmi v bublinkách? Žiaden problém! Romantika vo dvojici? Skvelý nápad. Akokoľvek sa už rozhodnete, vírivú vaňu si určite vyberte od overených dodávateľov ako je napr. obľúbený predajca Marimex.sk, na značke pri voľbe vírivky záleží.