Bývanie je príma, keď pohodlie riadi COLLER KLIMA

0
1617

Klimatizačná jednotka tvorí neodmysliteľnú súčasť letnej sezóny, ktorá práve začala. Podľa najnovšieho trendu je však možné využívať ju i v zimnom období, kedy je schopná vyhriať miestnosť na požadovanú teplotu. Občas je zložité zorientovať sa v pestrej ponuke a zvoliť si pre seba to najlepšie. Klimatizácie sa vyberajú v závislosti na počte miestnosti, ktoré plánujete klimatizovať, ich veľkosti, no k dispozícií sú i viaceré modely (parapetné, podstropné, kanálové, kazetové alebo nástenné). Vo všetkom, čo by Vás mohlo v tejto súvislosti zaujímať, ochotne poradí aj firma COLLER KLIMA, ktorá patrí medzi špičkového partnera svetoznámej japonskej značky.

Okúste to na vlastnej koži

Medzi najspoľahlivejšie zariadenia na svete sa radí aj Daikin klíma. Japonský líder si prostredníctvom svojho programu Home C°mfort Expert vyberá po celom svete zodpovedných a spoľahlivých predajcov, ktorí budú ponúkať jeho produkty a technológie. Do úzkeho výberu sa dostane iba malá skupinka a len tí najlepší prejdú náročnými kritériami. Takto dokáže spoločnosť Daikin garantovať absolútnu kvalitu, no zároveň aj určitý nadštandard, ktoré sa však nijako neodrazia na cene. V prípade, že prejavíte záujem, môžete sa o vyššie uvedených slovách prísť presvedčiť na vlastnej koži do tzv. showroomu. Ste srdečne pozvaný užiť si Perfect C°mfort Zone (zónu dokonalého pohodlia).

Vhodné aj pre technické antitalenty

O vedúcom postavení značky Daikin na európskom trhu niet pochýb. Podčiarkla ho i svojimi najnovšími modelmi. Jednotky sú nielen spoľahlivé, ale doslova nadčasové. Napríklad taký systém Altherma dokáže svojim majiteľom dokonale ušetriť náklady na energiu, no vyniká aj nízkou spotrebou emisií CO2, čo z neho robí vysoko ekologické zariadenie. S obľubou sa využíva v moderných budovách a nízkoenergetických domoch. Daikin Altherma je známy aj tým, že sa považuje za komplexný systém pre vykurovanie a prípravu teplej pitnej vody s možnosťou chladenia. Vďaka tepelnému čerpadlu je možné využívať jednotku v zime i v lete. Ide teda o schopnú alternatívu k tradičným vykurovacím systémom. S ovládaním si poradí aj absolútny laik, pretože je sofistikované a intuitívne. Na veľkom prehľadnom displeji si môžete načasovať chladenie, vykurovanie i prípravu pitnej vody. Okrem tohto modelu si klienti zamilovali aj multifunkčnú Emuru, ktorá odvlhčuje, chladí i vetrá. Nemenej známym je i tretí model Ururu Sarara obľúbený kvôli zvlhčovaniu a čisteniu. Zariadenia môžete v súčasnosti vidieť vo viacerých domácnostiach i budovách vrátane Sky baru alebo operačnej sály (DFNsP) v Bratislave.

Chcete sa dozvedieť o niektorom produkte viac, prípadne zvažujete jeho kúpu? Nech sa páči, obráťte na autorizovaného predajcu, ktorým je COLLER KLIMA.

Foto: collerklima.sk