Keď sa chcete obliecť elegantne, nezabudnite ani na kvalitné značkové hodinky

0
1779

Elegancia, slovo dobre známe. Jednými milované, inými opovrhované, no uznajme všetci, že elegancia je nesmrteľná! Vždy tu bola a vždy bude. Ukrýva sa vo všetkom – v správaní, v našom oblečení, celkovom vystupovaní. Nájdeme ju v drobných doplnkoch, ale aj vo veľkolepých stavbách či okrasných záhradách. Je to životný štýl. Niečo, s čím keď sa nenarodíte, len ťažko pochopíte jej ideu. Avšak máme pár dobrých tipov, ktoré pomôžu každému, kto sa o ňu zaujíma.

Pôvab, vznešenosť, uhladenosť

Najkrajšia na žene je jej ženskosť. Je to jej slabosť a zároveň najväčšia sila. Akási „zbraň“, s ktorou sa z nevysvetliteľných príčin vždy všetko podarí. Neznamená to, že nosí sukňu aj v tom najhoršom počasí. Elegantná dáma presne vie, čo lichotí jej postave a veku, a preto si vyberá dôkladne podľa toho, v čom najlepšie vyzerá. Práve preto ju potom okolie hodnotí ako pôvabnú elegantnú ženu. Byť vždy perfektne upravená je pre ňu samozrejmosť. Veď celý outfit doplní jej krásny účes a bezchybná pleť. Okolie ju vníma ako ženu „na úrovni“, vzbudzuje zdravý rešpekt a priťahuje pozornosť viacerých pánov. Všetci sa chcú dozvedieť tajomstvo jej úspechu, ona sa však usmeje v duchu a pomyslí si: „Mám sa rada, a preto si viem dopriať. Zaslúžim si to.“ Aj keď si oblečie džínsy, doplní ich kvetovanou blúzkou alebo pleteným svetríkom a topánky na „ihličkách“ dodajú punc luxusu. Tak ako aj jej hodinky. Hodinky musia byť. Každá elegantná dáma predsa potrebuje vedieť presný čas, aby nikdy nič nezmeškala. S luxusnými hodinkami má postarané zároveň aj o šperk. Sú dokonalým doplnkom každého výnimočného dňa. Či už s drahými kameňmi, alebo aj bez nich, aj s kvalitnými dámskymi elegantnými hodinkami každému dokáže, že je pravá dáma, ktorej nikdy nič neunikne.

Elegancii neuniknú ani páni. Je vhodná pre každého. Bez ohľadu na pohlavie, vek či rasu. Pristane každému. Skúste si k džínsom obuť napríklad pánske poltopánky a modernú mikinu nahraďte sakom. Ak neobľubujete saká, skúste napríklad polotričko či ležérnu košeľu. Aj elegantný muž má svoj štýl. Páčia sa mu kvalitné veci. Okrem toho, že dbá o svoj vzhľad a pestuje svoj šarm, nosieva luxusné hodinky, ktoré majú ženám naznačiť, že je so svojím životom maximálne spokojný. Presne vie, ktorým smerom sa bude uberať, a práve s elegantnými hodinkami to pôjde ľahšie. Nezmešká žiadnu schôdzku ani rande. Hodinky obvykle bývajú aj jediným doplnkom, ktoré muž nosí, a tak ich výber nemožno podceniť. Každé z nich sú výnimočné niečím iným a majú napovedať  o tom, s akým človekom mám tú česť. Na kvalite sa preto neodporúča šetriť.