Marmomac – svetový veľtrh mramoru

0
1544

Marmomac je najvýznamnejším svetovým veľtrhom mramoru a kamenných inštalácií, ktorý sa uskutočnil 26. až 29. septembra v talianskej Verone. Nová online platforma umožňuje vytvoriť dopyt i ponuku, čo znamená, že vystavovatelia, kupujúci a obchodníci majú možnosť spoznať sa či dohodnúť si stretnutie.

A čo bolo hlavnou témou výstavy? „Wellness and Hospitality“, čiže využitie mramoru a kachličiek v priestoroch určených na relax a oddych. Súčasťou výstavy bola tiež prehliadka prírodného kameňa a doplnkov pre tvorbu architektonických prvkov a nábytku, čo pôsobilo originálnym dojmom.

Päť obdivuhodných výstav pre návštevníkov

Hlavnou témou výstavy bola voda. Pre návštevníkov si organizátori pripravili päť obdivuhodných výstav, ktoré boli zamerané na dizajn výrobkov, architektúru, umeleckú identitu a Ristorante d´Autore. V sále talianskeho divadla, kde sa konala Marmomac výstava, mohli návštevníci obdivovať nielen rôzne technológie spracovania kameňa, ale aj strojárske produkty. Na svoje si prišli dizajnéri a ich zmysel pre detail spojený s profesionalitou, stavebnými zručnosťami, technickými a produktívnymi skúsenosťami talianskych firiem.

Odovzdanie cien

Každý rok je súčasťou výstavy aj odovzdávanie cien, ktoré sa skladajú z dvoch častí. Best Communication Award je udeľovaná najlepšej inštalácií veľtrhu a Icon Award získal objekt Marea. Dokonca, návštevníci sa mohli zúčastniť konferencií, ktorá bola venovaná prírodnému kameňu Stone summit 2018.

1600 vystavovateľov z viac ako 56 krajín sveta

Obchody, kontakty, rôzne kultúry a školenia na jednom mieste. Výstava Marmomac, ktorá má v Taliansku tisícročnú tradíciu, spája podnikanie a spracovanie materiálu s vysokým dôrazom na inovácie. V roku 2017 sa vo Verone zišlo viac ako 1600 vystavovateľov z viac ako 56 krajín sveta! Čo je priam ohromujúce, výstavnú plochu navštívilo vyše 67000 návštevníkov zo 147 krajín, čo je nový rekord návštevnosti!

Viac na: www.marmomac.com

http://www.marmomac.com/en/generic/photo-gallery/unprocessed-stone/