Montované domy pre mladých

0
2788

Stavebné spoločnosti vyrástli na Slovensku ako huby po daždi. Zvlášť v Bratislave je náročné vybrať si z toľkého množstva tak, aby ste svoje rozhodnutie neskôr neľutovali. Voľba je prirodzene na Vás, pretože iba Vy viete, čo skutočne potrebujete, no v tomto článku by sme Vám radi predstavili spoločnosť Pitko Kft., ktorá má vyše desaťročné skúsenosti v oblasti výstavby montovaných domov. Nejde o klasickú firmu, ale skôr o inovatívnu a revolučnú spoločnosť s úprimným kontaktom ku svojím zákazníkom. Stojí za ňou viac ako 500 úspešne dokončených projektov na Slovensku i v Maďarsku. V podstate ide o nízkoenergetické domy z ľahkej ocele. Kvalitná tepelno-izolačná výplň sa zase podpíše pod nízke náklady na prevádzku, a to už od 35 kWh/m2 do 50 kWh/m2. Cena je až rozprávkovo prijateľná, a preto sa takéto domy javia ako vhodné riešenie pre mladé rodiny, ktoré sa chcú osamostatniť, no nedisponujú väčšou finančnou rezervou.

Dôvody úžasne nízkej ceny

Pomer skutočne výhodnej ceny a perfektnej kvality sa podarilo spoločnosti dosiahnuť aj tým, že sama si vyrába i konštrukcie. Nejde teda o firmu, ktorá Vám dom iba vystavia. Takto odpadajú navýšené výdavky o konštrukčného dodávateľa. Financovanie domu je možné po dohode nastaviť tak, že budete splácať prijateľné úrokové sadzby s dĺžkou splácania od 5 do 30 rokov. Prioritou firmy Pitko nie je iba finančný zisk, ale najmä zabezpečenie kvalitného, moderného a dostupného bývania v rodinnom dome so zreteľom na absolútnu spokojnosť klienta.

Nemusíte pohnúť ani prstom

Štatistiky dokazujú nelichotivú skutočnosť, a teda fakt, že sedem z desiatich opýtaných ľudí na Slovensku netuší, ako sa správne stavajú moderné domy na kľúč. V prvom rade si treba uvedomiť, že s vývojom technológií v ktoromkoľvek odvetví narastá aj modernizácia pracovných postupov v tomto smere. Nové materiály, spôsoby výstavby a mnoho iných detailov nestíhajú bežní obyvatelia vnímať. Taká je skutočnosť a nikto nikoho za to neobviňuje. Keď si však dovolí kvázi profesionálna firma takéto výpadky v informovanosti, nastáva problém. Doba je rýchla a my potrebujeme expresne riešiť svoje problémy, ale tiež dynamicky uspokojovať svoje potreby a napĺňať priority. Pokiaľ patríte k ľuďom, ktorí skutočne nemajú čas na zbytočnosti, iste oceníte dôveru v spoločnosť, ktorá prevedie všetko bez Vášho vystávania na úradoch, zháňania a stresovania. Dom na kľúč sa pre súčasnosť hodí ako stvorený. Hotový ho máte už o 110 dní od vstupu majstrov a remeselníkov na Váš pozemok. Ak nechcete, nemusíte pohnúť ani prstom a máte vybavený úver, zbavíte sa byrokracie na úradoch, získate návrh projektu domu na mieru a interiérového dizajnu, a to už nehovoriac o samotnej realizácií od základov až po nábytok a záhradu.

Najvyššie kritéria vyhlášok z Európskej únie

Domy na kľúč sú zabezpečené proti požiaru, hluku, zemetraseniu i vetru. Ušetríte s nimi 30 až 50% nákladov na kúrenie za rok. Akákoľvek prestavba je nenáročná a takéto domy sa javia ako priestrannejšie, a teda získate viac miesta na menšej ploche. Alergici iste ocenia, že ide o tzv. čistú a suchú stavbu, kde nehrozia plesne. Zvukotesnosť je samozrejmosťou, no okrem toho sa ukázalo, že tieto stavby stúpajú na hodnote. Pokojne si prezrite katalóg domov a vyberte si projekt, ktorý Vám zmení život. Všetky materiály sú certifikované a získavate 30 ročnú garanciu na konštrukciu. S čistým svedomím môžeme tvrdiť, že Pitkove domy sú viac ako bezpečné. Spĺňajú i prísne kritéria vyhlášok Európskej únie. Bezpečný domov dnes nie je iba výsada majetných, k dispozícií je pre každú mladú rodinu, ktorá prejaví záujem.

Zdroj a foto: domypremladych.sk