Pánske slnečné okuliare aj tento rok vsadia na klasiku!

0
1765

Vďaka panujúcej jari, ktorá nám vládne nielen kalendárne, ale aj teplotne, sa čím ďalej častejšie môžete vystavovať slnku. Jemné slnečné lúče sa pomaly mania na ostré, ktoré pália do tváre a nepripraveným dokážu nepekne zavariť. Príchodom jari prišla aj ruka v ruke tohtoročná kolekcia pánskych slnečných okuliarov, ktorá vám rozhodne má čo ponúknuť. Dávno nie je pravidlom, že by sa o svoj vzhľad zaujímali len ženy, ba naopak stále viac mužov sleduje najnovšie trendy, snažia sa ísť s davom a dávajú prednosť posledným módnym výstrelkom.

Čo budú muži nosiť v tomto roku?

Trendy sa menia rok čo rok, a preto aj tie tohtoročné slnečné okuliare vás iste potešia. Na svoje si prídu ako elegantní tak aj humorom ostrieľaní muži. Nechýba ani ponuka pre odvážnych či menej výstredných. Či už hľadáte rokmi preverenú klasiku, či naopak chcete vybočiť z radu a ukázať sa na ulici s niečím novým, čo zaručene upúta pozornosť, nemali by ste si nechať ujsť nasledujúce riadky, v ktorých vám s hrdosťou predstavíme trendy udávajúce smer pánskym slnečným okuliarom tohto roka. Necháte sa inšpirovať?

Okuliare “ala John Lennon”

Táto nezabudnuteľná rocková hviezda inšpirovala nespočetné množstvo módnych odvetví, a preto sa určite nie je čomu diviť, že aj výrobcovia slnečnćh okuliarov na toto populárne meno počujú. Ešte než si dovolíte namietať, že najlepšie roky týchto slnečných okuliarov sú už dávno za nami, verte, že celý rad významných mužov im dá v tomto roku šancu – tak prečo nie aj vy? Okrúhle okuliare pretrhli pomyselnú pásku aj do odvetvia dámskych slnečných okuliarov, muži tak samozrejme nemôžu zostať pozadu. Ak sa rozhodnete pre slnečné okuliare inšpirované Johnom Lennonom, stavte na tenký rám, ktoré pôsobia decentne, a stavte na čierna sklíčka, ktoré vášmu vzhľadu dodajú šmrnc a stanú sa tak poslednou bodkou za dokonalou vizážou.

Hranatá elegancia

Ak nemáte chuť na módne výstrelky a radšej sa rok čo rok vrátite k dobrej známej klasike, mali by vám v tomto roku robiť spoločnosť hranaté slnečné okuliare s nádychom elegancie. Nie nadarmo sa hovorí, že v jednoduchosti je krása a ak sa chcete tohto motta držať, kúpte si ich v čiernom prevedení. Odvážnejším jedincom si dovolíme odporučiť okuliare v pestrejších farbách, s ktorými zaujmete a upútate pozornosť nejednej ženy!

Stále žiadanejšie pilotky

Slnečné okuliare nazvané Aviator = pilotky, sú medzi mužmi obľúbené už niekoľko rokov. Nesmiete sa preto čudovať, že aj v tomto roku s nimi jednoznačne zabodujete. Zrkadlovky – slnečné okuliare s tenkým rámom, v ktorých sa odráža vaše okolie, sú jednoduché, no napriek tomu veľmi pôsobivé a sexy. V ponuke budú v klasickom modrom prevedení a chybu neurobíte ani vtedy, ak siahnete po obľúbenej čiernej, v ktorých sa prelínajú aj dve pestré farby.