Kryt na mobil ako nevyhnutné príslušenstvo aj pre váš telefón

0
2194

Stačí len malá nepozornosť a váš mobil môže byť výrazne poškodený. Znížte riziko jeho možného znehodnotenia a chráňte ho krytom či obalom, ktorý zvýši odolnosť telefónu. Navyše váš mobil výrazne zatraktívni a umožní vám prispôsobiť jeho dizajn vášmu vkusu. Na výber máte hneď niekoľko možností. Pozrite sa s nami, aké obaly a kryty na mobily si môžete zadovážiť aj vy.

Vďaka malým rozmerom vám obal nebude zavadzať ani vo vrecku

Tak ako napredujú technológie mobilných telefónov, tak sa zdokonaľuje aj príslušenstvo k nim. Puzdra na mobily sú preto pevné aj napriek ich zmenšujúcej sa hrúbke, ktorá nespôsobí výrazné zväčšenie rozmerov mobilu. Ten váš sa vám bude vďaka tomu nosiť pohodlne trebárs aj vo vrecku nohavíc. Z ponuky obalov si môžete vybrať buď zadné kryty z plastu, silikónu či hliníku, alebo puzdrá, ktoré ochránia aj prednú časť telefónu.

Zadné kryty na mobil nezabudnite skombinovať s ochrannou fóliou

Ak sa rozhodnete pre zadný kryt na mobil, ponúka sa vám nespočetné množstvo dizajnových variácií, ktoré umožňujú prispôsobiť vzhľad mobilu vášmu štýlu. Vybrať si môžete jednoduché jednofarebné kryty, odvážnejšie vzorované či mierne extravagantné kryty zdobené napríklad kamienkami. Pri týchto krytoch však nezabúdajte na ochrannú fóliu na displej, keďže kryt nechráni obrazovku. Tie sú dostupné ako mäkké fólie alebo ako tvrdé fólie s vlastnosťami podobnými sklu, vďaka čomu minimalizujete riziko akýchkoľvek škrabancov na vašom displeji.

Flip case obal na mobil poslúži aj ako náhrada peňaženky

Veľmi praktickou formou ochranných prostriedkov na telefóny je flip case obal na mobil. Na rozdiel od zadných krytov chráni aj obrazovku a poskytuje praktické priehradky na odloženie dokladov, platobnej karty či peňazí. Ak sa preto rozhodnete vyraziť si von, nebudete potrebovať peňaženku, pretože do obalu zmestíte všetko, čo potrebujete. Takouto formou obalu je aj puzdro na Lenovo A536. Je vyrobené z odolnej syntetickej kože a dostupné v štyroch farebných prevedeniach.

Veľkú ponuku ochranných krytov na mobily a fólií nájdete v internetovom obchode Premobily.sk.