Požičajte si auto výhodne a férovo

0
1531

Prišli ste zo zahraničia na návštevu Slovenska? Alebo len jednoducho potrebujete na istý čas požičať auto na súkromné účely či podnikanie? Využite službu požičovne áut v Bratislave a odvezte si svoje dočasné auto priamo z letiska.

Prepravte sa autom kdekoľvek potrebujete za výhodné peniaze

Ak ste pricestovali zo zahraničia, určite je posledné, čo chcete, strácať čas a nervy vo verejných dopravných prostriedkoch. Trmácať sa s ťažkou batožinou pri prestupoch či stráviť hodiny v meškajúcich vlakoch nie je rozhodne nič lákavé. Vy to však podstupovať nemusíte. Stačí, ak si priamo po prílete požičiate osobný automobil, s ktorým sa komfortne dopravíte kdekoľvek potrebujete. Nie je nutné strachovať sa o neúmerné poplatky za prenájom vozidla. To si dokážete zabezpečiť už od 20€ na deň. Navyše, v prípade potreby si ho nemusíte vyzdvihnúť jedine na letisku, ale aj kdekoľvek inde v Bratislave, a to úplne zadarmo.

Autopožičovňa, ktorá neskrýva žiadne poplatky

Požičovňa áut vám pripraví auto podľa vášho výberu v bezchybnom technickom stave. Nebojte sa preto, že by sa prenajaté auto len tak niekde pokazilo a spravilo vám škrt cez rozpočet. Samozrejmosťou sú aj pneumatiky podľa aktuálnej sezóny, diaľničná nálepka, povinné zmluvné a havarijne poistenie platné na území Európskej únie. To všetko v základnej cene za prenájom vozidla bez ďalších skrytých poplatkov. Autopožičovňa EUROCAR vás navyše nelimituje žiadnym počtom kilometrov, ktoré môžete odjazdiť počas jedného dňa. S autom získavate maximálnu voľnosť a je len na vás, kam sa ním vyberiete. Ak sa autom potrebujete dopraviť na letiská v okolitých krajinách, napr. vo Viedni, Budapešti či v Prahe, nie je po dohode problém auto vrátiť aj tam.

Okrem osobných áut vám táto autopožičovňa v Bratislave ponúka aj úžitkové automobily, ktoré môžete využiť napríklad v podnikaní. Osobný či úžitkový automobil rozličných tried výbavy si môžete rezervovať aj prostredníctvom internetu. V autopožičovni EUROCAR na vás čakajú profesionálne a férové služby, ktoré budete chcieť určite využiť aj opätovne.