Toto leto cestujeme s požičaným autom

0
1675

S partiou chalanov sme sa dohodli, že si toto leto urobíme pánsku jazdu. Musí to byť poriadna a nikým neobmedzovaná zábava, preto sme rozmýšľali nad Španielskom alebo Gréckom. Definitívne sme sa však ešte nerozhodli. Najskôr sme museli doriešiť, ako sa tam vôbec dostaneme. Nikto z nás nechce ísť vlastným autom, pretože ktovie, čo sa môže po ceste stať a navyše, ani jeden z nás nemá tak kvalitnú “káru”, ktorá by zaisťovala bezproblémový presun. Nakoniec padol dobrý nápad, že si môžeme auto požičať. Týmto spôsobom budeme mať k dispozícii super vozidlo bez toho, aby sme sa museli o neho starať alebo sledovať jeho technický stav. Na akú autopožičovňu sa však obrátiť?

Detaily, na ktorých si zakladáme

Vybrané auto by malo pochádzať z autopožičovne, ktorá je lídrom na trhu prenájmu automobilov doma i vo svete, má najširšiu ponuku vozidiel všetkých veľkostí a vo flotile má tie najhorúcejšie novinky zo sveta automobilov a najaktuálnejšie modely. Niežeby sme boli nároční, ale tieto aspekty napovedajú o skutočnom odborníkovi. Taktiež sa autá musia pravidelne vymieňať a asistenčná služba má byť k dispozícii non stop, keby sa nedajbože niečo prihodilo. Nechceme tiež príliš opotrebovaný automobil, povedzme s maximálnym nájazdom 30.000 km. Priemerný vek okolo pol roka a kvalitná výbava u nás tiež dominujú. Možno by to mohol byť VW GOLF VII alebo PEUGEOT 308. Toto sú detaily, na ktorých sme sa všetci zhodli.

vw_golf_vii

Partia sa rozhodla pre AVIS

Vďaka aktívnym a originálnym marketingovým aktivitám nás upútala autopožičovňa AVIS. Má na Slovensku 26 pobočiek, ktoré sú vybavené v striktnom štandarde na medzinárodnej úrovni. Partia rozhodla a ja som iba spokojne súhlasil. V požičovni nám vyšiel v ústrety profesionálny personál, ktorý ovláda najmodernejšie informácie zo sveta automobilov. Aj keď som mal veľa otázok, mali so mnou trpezlivosť a na všetky sa mi snažili odpovedať. V tejto spoločnosti som cítil, že si zakladajú na osobnom prístupe k zákazníkovi.Superbrands

Nemáme viac dôvodov váhať. Mňa osobne oslovila najmä garancia ceny, najvýhodnejší spôsob obchodovania, ktorý nám zaistí fair podmienky. Fakt, že spoločnosť AVIS existuje na slovenskom trhu už 18 rokov,  má za sebou množstvo spokojných klientov a prestížne ocenenie Superbrands – dôkaz kvality, je len čerešničkou na torte. Značka AVIS je jednoducho TOP-ka vo svojom odbore a ja som rád, že nás čaká naša nespútaná zábava práve s ňou. Cítim v kostiach, že toto leto bude stáť za to. 

Foto: avis.sk