Chcete mať dlhší a zdravší život? Pite KANGEN vodu!

0
2405

To, čo je pre život človeka nepochybne dôležité, je zdravie. Súčasná doba nás núti siahať po rôznych výdobytkoch a možnostiach, ktoré nám zaručia kvalitný a plnohodnotný život. Uvedomiť by ste si mali však to, že to ako sa cítime, vychádza z vnútra a podľa špičkových vedcov a lekárov z celého sveta,  najmä z čistého hrubého čreva.

Čo je to KANGEN voda?

To, čo vám zaručí kvalitný, plnohodnotný a najmä zdravý život je pravidelné pitie KANGEN vody. Túto vodu vyrába prístroj pripojený na vodovú batériu, ktorého voda je filtrovaná cez vodný filter, zbavujúci sa chlóru, ťažkých kovov a olova. Následne sa táto voda ionizuje, čím sa zvyšuje jej pH. Vo vode sú tak zachované všetky cenné minerály a veľké množstvo antioxidantov.

Vodné filtre je potrebné čistiť v pravidelných intervaloch, vďaka čomu sa zachová maximálna účinnosť prístroja . Elektródové platne prístroja sú vyrobené z vysokokvalitného titanu, potiahnutého platinou, vďaka čomu vôbec nehrdzavie.

Pomoc pri zdravotných problémoch

Podľa svetoznámeho odborníka MUDr. Shinya vedie užívanie KANGEN vody k prečisteniu hrubého čreva a to už v priebehu prvých troch mesiacov. Telo človeka si tak vytvorí alkalické prostredie, v ktorom rakovinotvorné bunky sotva dokážu prežiť. Okrem toho pomáha pri veľkom množstve zdravotných problémov, akými sú bolesti kĺbov, hlavy a svalov, osteoporóze, kardiovaskulárnych problémoch,  poruchách spánku, alergiách, a mnoho ďalších.

Ľudia, ktorí túto vodu pravidelne užívajú sú s výsledkami maximálne spokojní. KANGEN vodu dlhoročne využíva v praxi aj množstvo špecializovaných lekárov, ktorí si jej účinky nedokážu vynachváliť. Nie je nič lacnejšie a jednoduchšie ako zabezpečiť si omnoho zdravší  a kvalitnejší život vďaka prístroju produkujúcemu KANGEN vodu.