Ušetrite vo firme maximum

0
1639

Podnikanie u nás sa teší veľkému záujmu. Nie je teda ľahké presadiť sa. Vlastná firma však ponúka najmä samostatnosť aj spôsob, ako si zarobiť nemalé prostriedky.

Ak teda chcete preraziť, založte si firmu. Aj u nás na to môžete využiť mnohé spoločnosti, alebo sa do tohto nie veľmi krátkeho procesu pustite sám. Voľba je len na Vás, no šetrenie bude aj Vašou prioritou. Nebudete riešiť len obchodné stretnutia, svoj oblek, či spoľahlivé hodinky Tommy Hilfiger.

Iste chcete získať čo možno najvyšší zisk. To však nie je také jednoduché aj keď obchody idú dobre. Ak totiž máte firmu založenú na našom území, musíte tu odvádzať aj dane a odvody. Tieto platby štátu však nie sú zanedbateľné a budú tak predstavovať značnú časť Vášho rozpočtu.

Táto skutočnosť sa nepáči väčšine podnikateľov, práve preto rastie záujem o cudzie štáty. Niektoré krajiny totiž ponúkajú značné výhody všetkým podnikateľom, ktorí sa rozhodnú svoju firmu založiť práve na ich území. Medzi vyhľadávané patria aj Seychely, tu totiž založíte firmu do niekoľkých dní a najväčšou výhodou je absencia daní pre firmy, aj úplná anonymita vlastníkov. Práve toto sú predpoklady, ktoré nahrávajú záujmu o zakladanie spoločností offshore na Seychelách.

V prospech tejto krajiny hovorí aj jej politická  a právna stabilita a s určitosťou Vás potešia aj nízke poplatky za vedenie spoločnosti. Taktiež je výhodou, že vedenie účtovníctva je síce povinné, no nikomu ho nemusíte predkladať ani podávať účtovné uzávierky. Musíte len uviesť miesto, kde je uchovávané.

Touto voľbou teda môžete výrazne znížiť svoje náklady na chod firmy. Práve to je lákadlom pre mnohých podnikateľov, ktorí volia tento postup. Anonymitu si tak môžete užívať aj Vy.