Uzamykateľný box – keď je bezpečnosť prvoradá

0
1535

Prepravuje vaša firma produkty, ktoré sú cenné, krehké, prípadne by v žiadnom prípade nemali pri transporte prísť do styku s vonkajším prostredím? Uzamykateľný box sa o ich bezpečnosť perfektne postará!

Preprava cenných a krehkých tovarov má svoje špecifiká, ktoré musia byť dodržané. Kým ostatné tovary je možné prepravovať vo viac-menej akýchkoľvek prepravkách a do styku s nimi môže prísť akýkoľvek pracovník, bezpečnosť pri preprave cenných a krehkých tovarov musí byť neporovnateľne vyššia. Takéto tovary by nemali prísť do styku s vonkajším prostredím – či už so vzduchom, ostatnými predmetmi v ich okolí, ale ani s pracovníkmi logistiky a skladov. V továrni alebo inom výstupnom podniku by mali byť kvalifikovanými pracovníkmi zabalené a prvýkrát by mali byť vybalené až ďalším kvalifikovaným pracovníkom v cieľovej destinácii. Zaistiť takýto transport tovarov pritom nemusí byť také náročné, ako by sa to na prvý pohľad mohlo zdať. Stačí, aby vaša firma využívala praktického a bezpečného pomocníka – uzamykateľný box, ktorý okrem vysokej bezpečnosti prepravy tovarov prináša aj ďalšie cenné výhody.

Ľahký, odolný a netoxický

Uzamykateľný box spoločnosti Schoeller Allibert, ktorá patrí k priekopníkom vo výrobe prepravných boxov, v sebe spája všetky vlastnosti, aké by dobrý prepravný box mal mať. V prvom rade je vyrobený z plastu vysokej kvality, vďaka ktorému je uzamykateľný box ľahký, no odolný zároveň – maximálna nosnosť je až 400 kilogramov pri statickom zaťažení a poradí si so širokým rozpätím teplôt a neprajnými poveternostnými podmienkami. Keďže plast je netoxický, uzamykateľný box môžete využívať aj na prepravu jedál a iných tovarov, ktoré vyžadujú stopercentne netoxické prostredie. Veko je k boxu pripevnené pomocou klipov a je vyrobené z rovnakého plastu, ako samotný box, vyznačuje sa tak rovnako vysokou odolnosťou. Takýto uzamykateľný box je pripravený plniť aj tie najnáročnejšie úlohy. Využívate ho už aj vy?