Aj takto sa rodia celebrity

0
2114

Nie každá súčasná hviezda mala hviezdnu minulosť. Mnohé celebrity nemali na ružiach ustlané. Patrili k tým priemerným, ba až k chudákom. Nenarodili sa do bohatej rodiny a nejedli so strieborným príborom, no teraz sú šťastlivcami, ktorí sa vypracovali z úplnej chudoby na vrchol slávy. Nie nadarmo sa hovorí, že šťastie praje tým, ktorí riskujú. Pozrime sa na živé dôkazy.

Jennifer Lopez

Táto slávna speváčka pochádza z Bronxu, dosť zlej štvrte plnej gangov. Bola vychovávaná v katolíckych školách. V devätnástich rokoch sa rozhodla pre dráhu umelkyne. Začala navštevovať hodiny tanca a spevu. Po nociach začala vystupovať v kluboch Manhattanu. Práve tam si ju všimli, a tak sa to všetko začalo. Spestrila vystúpene pre skupinu New Kids on the Block na pódiu American Music Awards, neskôr sa objavila v ďalších klipoch, skúšala to aj na filmovom plátne. Životopisný film “Selena” jej priniesol nomináciu na Zlatý glóbus. Takto sa z malého obyčajného dievčaťa stala nevšedná osobnosť, o ktorú sa idú novinári doslova potrhať. 

Jim Carrey

Známy herec z filmu “Blbý a blbší” bol v detstve taký chudobný, že vyrastal s rodičmi v karavane. Už ako tínedžer pracoval v továrni na pneumatiky. Cestu do Hollywoodu mu našiel herec a komik Rodney Dangerfield, vďaka ktorému sa stal jedným z najlepšie platených hercov.

Snoop Dogg

Neľahkú minulosť, ktorá obnášala aj nosenie topánok za 1 dolár, mal i tento bývalý díler drog. Túto etapu svojho života však hodil za hlavu a dnes o nej už len rapuje vo svojich klipoch. Momentálne je niekoľkonásobným držiteľom cien Grammy.

Mariah Carey

Vyrastala v jednej z najchudobnejších štvrtí na Long Islande bez hračiek a luxusu. Po strednej škole sa presťahovala do New Yorku a začínala ako servírka. Na jednej party však stretla hudobného producenta Tommyho Mottolu, ktorý v nej uvidel budúcu hviezdu. Nakoniec sa s ním zosobášila.

Mark Wahlberg

Ako štrnásťročný, s vidinou rýchleho zárobku, vstúpil do miestneho gangu. Skončil v base, ale jeho starší brat Donnie mu vybavil nahrávaciu zmluvu na film. Nuž, kto by nechcel mať takéto súrodenca?

Demi Moore

Demi prežila v detstve peklo. Týral ju jej vlastný otec závislý na alkohole. V šestnástich rokoch utiekla z domu a išla hľadať šťastie do Hollywoodu. Po tom, čo sa stala herečkou, si vzala za manžela sexy Brucea Willisa.

Zdroj: posh24.com, funnie.st

Foto: posh24.com, funnie.st, deejaybooking.com, welovebuzz.com