Ako fotiť bábätká? Robte fotky, ktoré stoja zato!

0
2279

Máte doma malého potomka, ktorého najviac na svete milujete? Potom ho pravdepodobne často fotíte. Ako však robiť skutočne kvalitné fotky vášho bábätka a ako ich využiť?

Bábätká sú nádherné stvorenia. O to viac, ak sú vaše. Teda, predpokladajme, že máte len jedno bábätko. Aj to vás však pravdepodobne zamestnáva a teší viac ako čokoľvek iné. Malé bábätko si vyžaduje neustálu pozornosť a vy mu ju, samozrejme, dávate. Neustále sa s vaším malým špuntom hráte, sledujete ho a snažíte sa mu robiť každý jeden deň úžasným. A takéto zážitky si pravdepodobne veľmi radi zvečňujete. Dnešné moderné technológie v podobe mobilných telefónov a tabletov s veľmi kvalitnými fotoaparátmi dokážu divy, pekné fotky do albumu tak môžete bez akýchkoľvek problémov robiť aj s obyčajným smartfónom. Samozrejme, ak máte fotografovanie v láske a vyznáte sa v ňom, určite máte doma aj nejakú tú zrkadlovku, vďaka ktorej sú vaše fotky ešte krajšie. Ako fotiť bábätká tak, aby ste mali čo najzaujímavejšie fotky?

Fotiť deti je zábava!

Deti, predovšetkým tie najmenšie, robia za deň veľa zaujímavých, milých a vtipných vecí, ktoré sa oplatí odfotiť. Ak tak chcete, aby boli fotky čo najzaujímavejšie, foťte ich pri rôznych činnostiach. Milé sú fotky spiacich bábätiek, kedy robia zaujímavé grimasy. Fotky z rôznych spoločných výletov sú taktiež veľmi cenné, rovnako ako fotky, keď sa váš potomok hrá, smeje, papá alebo vykonáva nejaké iné každodenné činnosti. Samozrejme, treba dodržiavať základy správneho fotenia. Fotiť by ste mali vo svetlom prostredí, kde bude všetko pekne vidieť. Kvalitu fotky zvýši aj dobre zvolené a zaujímavé pozadie. Ako fotiť deti nie je žiadna veda, jednoducho experimentujte a skúšajte. Čo však robiť so všetkými tými fotkami? Ideálnym riešením je nechať si vyrobiť fotoknihu alebo fotoobraz. Prípadne ísť originálnejšou cestou, ako sú napríklad hrnčeky s fotkou, vankúše s fotkou a podobne. Zaujímavé spôsoby, ako fotky originálne využiť, nájdete na webe empikfoto.sk. Uchovajte si svoje krásne spomienky aj vy!