Doplňte potrebné minerály – je tu Zinok Forte!

0
1703

Začína jeseň a vy pomaly ale isto začínate pociťovať jesennú únavu? Začínate chorľavieť? Nenechajte jeseň, aby vás kompletne zmohla a doplňte všetky potrebné minerály včas!

Ľudské telo sa podvedome riadi mnohými procesmi a reaguje na rôzne vonkajšie podnety. Medzi tie najväčšie patrí práve zmena ročných období. Prechod zo zimy na jar a následne leto je pre ľudské telo skvelý. Začína obdobie nádherných a teplých slnečných dní, všetci sme plní energie a nabudení na úžasné letné zážitky. Prechod z leta na jeseň je však pre naše telo náročný. Po energeticky nabitom lete zrazu začínajú prichádzať chladné jesenné dni plné zmien počasia, dažďa a krátkych dní. Na telo tak začína doliehať únava a vyčerpanie. Aby toho nebolo málo, jeseň je zároveň obdobím, kedy sa šíri najviac rôznych ochorení. Aby sme však na jeseň iba nenadávali, aj jesenné dni majú svoje čaro. Predovšetkým tie pekné slnečné jesenné dni, kedy je síce chladno, ale romantické opadané listy stromov a jesenná atmosféra vo vzduchu si doslova žiadajú ísť von. Ak vás však jeseň zmohla, sedíte chorá doma s vlasmi, nechtami a pokožkou v zlom stave, kompletne unavená, jeseň si pravdepodobne veľmi neužijete…

Zinok – dôležitý minerál

Pred a počas jesene sa odporúča jesť veľa ovocia a zeleniny, aby ste mali dosť vitamínov na bezproblémové prekonanie tohto obdobia. Treba však povedať, že naša moderná strava nebude nikdy tak bohatá, aby obsahovala všetky potrebné látky v dostatočných množstvách. Našťastie sú tu rôzne doplnky stravy, ktoré nám umožňujú nedostatok vitamínov a minerálov rýchlo dohnať. Na prekonanie jesenných dní je tu prípravok Zinok Forte. Zinok je veľmi podstatný minerál, ktorý má viacero funkcií. Prispieva k udržaniu normálneho stavu vlasov, nechtov, pokožky a kostí, ale aj udržaniu normálnej hladiny testosterónu a plodnosti. A podieľa sa aj na mnohých iných dôležitých procesoch. Súčasťou doplnku stravy Zinok Forte je aj vitamín B6, ktorý je taktiež veľmi dôležitý. Ten prispieva k regulácii hormonálnej aktivity, normálnej psychickej činnosti a zníženiu miery únavy a vyčerpania. Spolu so zinkom prispievajú k normálnej činnosti imunitného systému, čo je obzvlášť na jeseň veľmi dôležité. Prípravok Zinok Forte zoženie v e-shope Greenlike.sk. Kúpte si ho aj vy a prežite jeseň so cťou!