Čistenie fasád, ktoré neničí prírodu?

0
944
Čistenie fasád, ktoré neničí prírodu

Škodlivé chemikálie nájdeme v dnešnej dobe vo väčšine čistiacich prostriedkov. Roztoky na čistenie fasád nie sú výnimkou. Pritom pri čistení fasády stekajú tieto chemické látky do okolia rodinného domu, čím škodia prírode okolo. Zároveň vsiakajú aj do steny a keď otvoríte okno, vzduchom sa prenášajú aj dovnútra.

Aká je teda alternatíva? Jedna slovenská firma prišla na riešenie. A vy ho môžete tiež vyskúšať.

Ekologické čistenie fasády made in Slovakia 

Byť eko je viac než len súčasný trend. Je to filozofia všetkých, ktorým záleží na planéte a životnom prostredí. Patríte medzi nich? Tak potom sa vám 100 % rozložiteľná ekologická emulzia bude pozdávať. Jej 7 zložiek účinne vyčistí fasádu vášho domu od plesní, rias, machov a lišajníkov, no zbaví ju aj prachu a peľu.

Navyše vašu fasádu zakonzervuje, a to soľou. Že to znie pridobre, aby to bola pravda? A to ešte neviete všetko!

Táto revolučná metóda sa totiž zrodila na Slovensku.

Koniec vysokotlakovým čističom 

100 % rozložiteľný roztok nie je jedinou zmenou oproti doteraz zaužívanému čisteniu fasád. Autorská firma, ktorá túto emulziu vyvinula, ju nanáša výhradne valčekmi a štetcami.

Predchádza tak nadmernej spotrebe vody a elektriny, no aj riziku poškodenia fasády.

Vysoký tlak z “wapiek” môže totiž spôsobiť štrbiny, do ktorých sa dostane voda. Valčeky a štetce navyše zachytia zostatkové nečistoty z fasády. Znie to skvele, čo poviete?

Ekologické čistenie fasád | Bombafasáda
Ekologické čistenie fasád | Bombafasáda

Bezplatná ukážka na celom Slovensku 

Je načase prezradiť vám meno firmy, o ktorej hovoríme. Volá sa Bomba Fasáda a ponúka ukážku zadarmo.

Počas nej vám predvedie účinok čistiaceho roztoku, ktorý je viditeľný už do 15 minút. Pracovníci Bomba Fasáda zodpovedia všetky vaše otázky a pozorne si vašu fasádu prezrú, aby vám mohli pripraviť cenovú ponuku.

Pokiaľ sa na čistení fasády vášho rodinného domu dohodnete, môžete očakávať, že jej vrátia pôvodnú farbu, zbavia ju nečistôt a kvalitne ju zakonzervujú. Navyše, Bomba Fasáda ponúka záruku 5 rokov nad rámec zákonom stanovených dvoch.

Využite slnečné počasie na vyčistenie fasády špičkovou firmou, ktorá dbá nielen o krásu budov, ale aj zdravie prírody.