Elektronické ploty novinka na trhu

0
1545

Bezpečné, efektívne a inovatívne – také je rádiové oplotenie pre psov, ktoré našim miláčikom nenásilne zabraňuje k ich neustálym útekom. Elektronické ploty sú novinkou na trhu. V tomto článku vám ich predstavím bližšie. Práve ste našli dokonalé riešenie!

Ako to funguje?

Elektronický rádiový plot od výrobcov PetSafe a Numaxes-Canifugue je špičkovým produktom vyvinutým špeciálne na to, aby zabraňovalo psom k útekom. Funguje na naozaj veľmi jednoduchom princípe. Prvým krPRF-3004XW-20_Lifestyle01okom je vyhradenie územia, na ktorom je psovi povolený pohyb. Toto územie vyhradíte pomocou drôtov, ktoré sú buď pod zemou, alebo na povrchu. Existuje aj bezdrôtová verzia, ktorá drôty nepotrebuje. Vysielač vysiela nízkofrekvenčné signály, ktoré psík prijíma pomocou špeciálneho obojku. Ten mu pri priblížení k hranici vydá varovný zvukový signál. Ak pes pokračuje, vysielač vyšle bezbolestný, no nepríjemný statický signál.

Výcvik je dôležitý!

Systém je jednoduchý, no výcvik psíka je nevyhnutnosťou! Je potrebné umiestniť farebné vlajočky ako hranicu pohybu psa. Individuálny výcvik v dĺžke približne dvoch týždňov potom psíka naučí rozoznávať tieto vlajky, ako aj porozumieť signálom zo špeciálneho obojku. Elektrické ploty pre psov teda fungujú ako symbióza technológie a klasického psieho výcviku.

pcf-1000-20_contents02_web1000pxlKvalita za vynikajúcu cenu!

Výrobcovia okrem plotov pre psov vyrábajú aj rádiové oplotenie pre mačky. Produkty sú vyrobené na základe najvyšších kritérií, ako kvalitatívnych, tak aj bezpečnostných. Investícia do takéhoto produktu, na rozdiel od nekvalitných a lacných napodobenín, sa rozhodne vyplatí, najmä ak milujete svojho domáceho miláčika. Pri kúpe zariadenia je v jeho skvelej cene zahrnutá aj trojročná záruka na výrobky PetSafe a 30-dňová lehota vrátenia peňazí. Okrem toho vám ponúkame špičkové poradenstvo pri výbere konkrétneho zariadenia!

Autorské právo: macgyverhh / 123RF Reklamní fotografie