Hľadáte kvalitnú tlač bannerov, projektov či výkresov? Máme pre vás tip!

0
1319
Hľadáte kvalitnú tlač bannerov, projektov či výkresov? Máme pre vás tip!

Bez tlače sa v dnešnej dobe zaobíde len málokto. Samozrejme, na mysli máte tlač rôznych pracovných projektov, bannerov, tabuliek, či technických výkresov. Pri nich je kvalitná tlač veľmi dôležitá. Aké máte v dnešnej dobe možnosti?

Výhodou dnešnej doby je skutočnosť, že moderná tlač je na veľmi vysokej úrovni. K dispozícii je veľké množstvo rôznych technológií tlače, vďaka čomu je možné potlačiť prakticky čokoľvek tak, aby výsledná tlač spĺňala aj tie najprísnejšie nároky na presnosť, odolnosť a vernosť farieb. Vďaka viacerým technológiám je zaručené, že vždy si viete vybrať správny typ tlače za čo najlepšiu cenu. Pozrime sa na to, aké technológie tlače je možné využiť na jednotlivé typy potlačí.

Do exteriéru aj interiéru

Pri potláčaní rôznych bannerov a projektov, ktoré sa nachádzajú v interiéri, je najlepšou voľbou atramentová potlač. Tá zaručuje tú najlepšiu možnú vernosť farieb a rozlíšenie, vďaka ktorému budú aj drobné písmená, grafy a tabuľky veľmi dobre vyzerať. Naopak, pri tlačení rôznych bannerov a transparentov, ktoré sa nachádzajú dlhšiu dobu vo vonkajšom prostredí, tradičná tlač nestačí. V tomto prípade sa využíva ecosolventná a latexová technológia, vďaka ktorej je povrch potlače chránený pred vlhkosťou a ďalšími vonkajšími vplyvmi, vďaka čomu je potlač vodostála a vydrží veľmi dlho.

Výhodná čiarová grafika

Ak potrebujete vytlačiť architektonický plán, technický výkres či tabuľky s údajmi, čiarová grafika a čiernobiela tlač laserovou technológiou sú najvýhodnejším riešením. Takáto tlač je na jednej strane mimoriadne presná, no zároveň lacná, keďže v tomto prípade sa nevyžaduje vysoká vernosť farieb. Aj veľké množstvo potlačených papierov tak viete získať za nízke ceny.