Jadrové vŕtanie – vyvŕta, vybrúsi a vyreže čokoľvek!

0
1579

V prípade, že máte aspoň malý prehľad o nových trendoch v oblasti stavebných a remeselníckych prác, pravdepodobne Vám neunikla revolučná technológia, ktorou sa zvykne nazývať jadrové vŕtanie. Špecializovaní pracovníci dnes už nemusia namáhavo, zdĺhavo a únavne pracovať, aby dosiahli vytúžený cieľ svojich klientov. Systém moderného vŕtania prácu zefektívni, niekoľkonásobne urýchli a skvalitní. Medzi spoločnosti, ktoré využívajú tento trend, patrí aj tá naša. Na trhu sme už od roku 2005 a vďaka jadrovému vŕtaniu sme expresne a precízne dokončili niekoľko projektov. Vŕtanie, brúsenie a rezanie betónu podľa Vašich individuálnych potrieb je náplňou našej práce. Celý proces prebieha okrem toho bezhlučne, bezprašne a bez nežiadúcich vibrácií. Sme tu pre Vás, preto nás neváhajte kontaktovať.

Herkules, ktorý nemá konkurenciu

Jadrové vŕtanie si poradí aj s povrchom, na ktorý sú iné zariadenia krátke. Diamantové segmenty umiestnené v kruhovom vrtáku zariadenia vyvŕtajú otvor s takou presnosťou, že viac nie je nutné nič upravovať. Pneumatická zbíjačka je 20-krát slabšia než táto diamantová technika. Vyvŕtaný odpad z otvoru sa zvykne nazývať aj jadro, z čoho bol odvodený i samotný názov tejto prepracovanej techniky. Či už sa jedná o klasické otvory (na vodu, plyn, kúrenie…), drážky pre káble a dilatačné špáry, vypĺňanie dutín, spevňovanie tunelov alebo odstránenie gigantických plôch, sme Vám plne k dispozícií. Náš tím si s tým hravo poradí. Naším rajónom sú kamenné, asfaltové, betónové, železobetónové i plynosilikátové plochy. Pri ich zdolávaní využívame jediný systém, a teda jadrové vŕtanie. Tradičné rezanie a brúsenie betónu sa tak stáva inovatívnejšie a prekonáva všetko, čo sme doteraz poznali. Kvalitne zacielené vrty spevňujú nosné piliere, no zvyknú sa využívať aj na overenie stavebného podkladu. Potešíme sa i tým najnáročnejším výzvam, ktoré dokončíme k Vašej maximálnej spokojnosti.  

Zodpovedne a bez chybičky

Objednávky od našich klientov plní štrnásť profesionálne vyškolených pracovníkov, ktorým nechýba elán, flexibilita a zodpovedný prístup. Radi prekonzultujeme požiadavky súkromných osôb, ale tiež väčších stavebných firiem. Cenovú ponuku našich štandardných služieb nájdete aj na webe jadrove-vrtanie.sk, no pretože každý projekt je svojský a potrebuje špecializovaný prístup, vieme sa na cene i dohodnúť. Aj v tejto chvíli sme pripravení začať brúsenie, vŕtanie a rezanie panelu. Garantujeme Vám spoľahlivosť, no tiež bezpečnosť. Na trhu sme už niekoľko rokov, a preto Vám s nami nehrozia žiadne dôsledky amaterizmu, medzi ktoré patrí najčastejšie narušenie statiky. My sme už silu jadrového vŕtania objavili, pokiaľ sa o nej chcete na vlastné oči presvedčiť aj Vy, dajte nám vedieť.

Foto: jadrove-vrtanie.sk