Jesenné vybavenie pre športovcov: Ste pripravení?

0
1467

Jeseň sa nám pomaly ozýva svojimi prvými aktivitami a všetci športovci sa pripravujú na toto ročné obdobie. Máte všetko potrebné vybavenie na vykonávanie vášho športu aj pri zhoršenom počasí?

Kvalitné oblečenie

Oblečenie pre športovcov je prvým faktorom, ktorý dokáže pozitívne alebo negatívne ovplyvniť váš športový výkon pre tréningu alebo závode. Ak vám je zima, dobrý čas pri tréningu nikdy nezabehnete.

Termoprádlo

Dobrá ochrana citlivých častí nášho tela je základom pre vyhýbanie sa zdravotným komplikáciám. O to sa najlepšie postará termo, alebo inak povedané funkčné oblečenie.

Obuv do dažďa

Chystáte sa na beh? V topánkach na beh v lete to pravdepodobne nebude nič moc. Vyberte si radšej z modelov bežeckej a športovej obuvi, ktorá zvláda aj náročnejšie podmienky.

Impregnačné spreje

Aby vaše oblečenie a obuv do dažďa vydržali čo najdlhšie, treba im dopriať adekvátnu starostlivosť v podobe impregnačných sprejov, ktoré sa postarajú o ich nepremokavosť a životnosť.

Nepremokavá bunda

Jednoduchá a ľahké bunda vám dovolí dýchať aj počas toho najnáročnejšieho tréningu a zároveň vás ochráni pred každou prehánkou. Vyberte si nové softshellové alebo goratexové oblečenie.