Keď sa garážové brány menia na umenie

0
2859

Veľké dvere, vráta, uzatvárajúci vchod, alebo jednoducho brány. Plnia praktickú úlohu, chránia majetok a zdôrazňujú osobné vlastníctvo. V konečnom dôsledku však nemusí ísť iba o čisto formálnu záležitosť. Magazín banner.sknajlepsierany.sk Vás pozývajú na malú prehliadku skutočných umeleckých diel „garážového” charakteru.

Na prvý pohľad vyzerajú na nerozoznanie od okolia a svojou jedinečnosťou vyvolávajú dokonalý optický klam. Čo takto umiestniť do Vašej garáže slona alebo kultové pretekárske vozidlo? V skutočnosti sú však tieto vysoko realistické obrázky vytlačené, nalepené či namaľované na garážové brány. Ide o akýsi posledný výstrelok módy pre majiteľov domov, ktorý v súčasnosti zaplavil svet. Maľby a nálepky sú odolné voči poveternostným podmienkam, ale i požiaru. Z toho vyplýva, že sa neolupujú, nevyblednú, a tak sa po čase nestanú nudne obyčajné. Podaktoré sú snímateľné a dajú sa ľahko vymeniť za iné, keby Vás pôvodný motív náhodou zunoval. Pokiaľ máte umeleckého ducha, tak maľujte vlastnými rukami, v opačnom prípade sa obráťte na umelecky nadaného známeho, alebo si jednoducho nálepky objednajte. V ponuke je množstvo vzorov a motívov. Vďaka umeniu môžu aj dôstojné priemyselné brány vyzerať o niečo veselšie. No poďte sa na vlastné oči presvedčiť, že niektoré kúsky sú naozaj skvelé. Myslíme, že by ste to mali vyskúšať! Vyberiete si?

Takýmto skvostom v garáži sa môžete pýšiť aj vy.

mercedes

Až raz budem veľký, kúpim si slona!

slon

Nech sa páči, výťah do neba!

vytah

Prijali by ste pozvanie do takejto pivničky?

sudy

A tadeto sa ide do záhrady…

idylka

Tu chováme nášho miláčika…

hroch

Našej garážovej kapele sa nik nevyrovná!

kapela

Tu som pani ja!

macka

Z našej knižnice si vyberie každý.

kniznica

Pokojne ho pohladkajte, nehryzie!

UNIQUE 3-D DESIGNS TURN GARAGE DOORS INTO LIFELIKE WORK'S OF ART

Dnes akcia na obleky…

obchod

Naša garáž je zároveň rodinnou plážou.

plaz

Pozývame na priamy prenos…

priamy prenos

Pokojne si vystačíme aj s dvoma koňmi!

stajna

Nepribližovať sa!

tank

Dáme si okružnú jazdu?

vstup do raja

Móda takéhoto „garážového“ umenia začala v Nemecku. Hrocha, športiak, kapelu či vinnú pivničku tak máte doma za pár babiek. Čo vy na to? Dáte sa po kúpe garážovej brány nahovoriť i na takéto dačo?

Zdrojfoto: stuffmenlike.com, dailymail.co.uk