Doprajte vášmu bábätku kvalitný kočík

0
3925

Aj keď tehotenstvo prináša množstvo strastí, pre ženu sú to tie najkrajšie okamihy v živote. Dni plné radosti s vašim drobcom v brušku, ale aj po narodení, sa veľkými písmenami zapíšu do vášho života. Buďte na dieťatko vopred pripravená a ešte pred jeho narodením mu zabezpečte kvalitný a bezpečný kočík, v ktorom prežije prvé mesiace svojho života.

Komfort, ale aj atraktívny vzhľad

Každá mamička má dnes voľnú ruku pri výbere výbavičky pre svoje dieťa. Dostupné sú kúsky od výmyslu sveta, pričom to platí aj pre detské kočíky. Venujte však dostatočnú pozornosť jeho výberu, pretože kočík musí jednak poskytnúť komfortný priestor pre bábätko a na druhej strane by mal byť aj na pohľad atraktívny. Kočíkom reprezentujete aj samú seba medzi ostatnými mamičkami, a preto svoje bábätko vozte v takom kočíku, na ktorý ste sama hrdá. Prvoradé však ostáva pohodlie a bezpečnosť dieťaťa. V dnešných kočíkoch sa nemusíte ničoho obávať. Materiály sú priedušné, takže priestor, v ktorom je uložené dieťa, je neustále prevetrávaný z každej strany. Ak sa rozhodnete pre kočík od renomovaného výrobcu, získate istotu odolnej konštrukcie, možnosti vytvoriť pre dieťa pohodlie vo viacerých polohách či praktické doplnky a bezproblémovú manipuláciu s kočíkom napríklad pri jeho prevážaní.

 image (1)

Na jeseň či zimu sú ideálne hlboké kočíky

Ak ste tehotná práve v tomto období a vaše bábätko sa bude hlásiť na svet už čoskoro, pravdepodobne s ním budete chodiť na prechádzky aj počas chladnejších dní jesene či zimy. V tom prípade sú najvhodnejším typom kočíkov hlboké kočíky. Tie poskytujú pohodlnú a dostatočne veľkú vaničku, do ktorej sa zmestí aj naobliekané dieťa či bábätko uložené vo fusaku. Odolné tkaniny ho navyše ochránia pred nízkymi teplotami aj nárazovým vetrom. Tieto kočíky sú zväčša vybavené odpružením a väčšími kolesami s drážkami, a preto bude kočíkovanie bezpečné a pre dieťa príjemné aj na rozličných nerovnostiach či zasneženom chodníku.

Zabezpečte vášmu drobcovi kočík, v ktorom sa bude môcť v pohodlí a bezpečí voziť vo vašej spoločnosti a byť od mala v kontakte s čerstvým vzduchom. Bohatú ponuku kočíkov najrôznejších druhov nájdete v internetovom obchode kociky.sk.