Párové fotenie

0
1089

A je tu niečo nielen pre ženy! Partneri, manželia! Viete ako potešiť svoju polovičku? Darujte jej párové fotenie. Veď ktorá žena netúži po krásnych romantických fotografiách so svojim partnerom? Párové fotenie má celé v rukách váš fotograf. Vy si len dohodnete termín, alebo zakúpite darčekový voucher napríklad aj tu a zvyšok nechajte na odporučení fotografa. Ten vám poradí s výberom oblečenia, stylingom a vyberie aj tematické prostredie samozrejme po dohode s vami, podľa toho, či máte nejakú predstavu, alebo očakávate celý návrh fotenia od svojho fotografa.

Dokonca ani s pózami na fotografiách si nemusíte robiť žiadne starosti. So správnym výberom fotografa dosiahnete aj ten správny výsledok z fotenia. Asi by ste boli prekvapení, že vaše spoločné fotografie môžu vyzerať ako z časopisu.

Párové fotenie je veľmi žiadaným, no nie vždy sa dvojica zhodne na tom, že si takéto fotografie ide zaobstarať. Preto najviac párových fotení je výsledkom originálneho darčeku od niektorého z partnerov.

Ak sa váš partner pre niečo takéto ešte nerozhodol, môžete ho prekvapiť aj vy. Takéto fotenie je väčšinou zábavné, rozptýli, dokonca zblíži dvojice. Obaja sa zrazu cítia ako na jednej lodi, kde udáva smer niekto tretí. Skúste vyskúšať takúto originálnu zábavu, pravdepodobne vám zostanú spomienky na celý život.