5 tipov ako pritiahnuť viac žien

0
2300

Milí páni, máte problém pritiahnuť viac žien? Hoci sa vytrvalo snažíte nájsť si partnerku, stále nič? Možno robíte chyby, ktoré si ani neuvedomujete a ženské pohlavie vždy odstrašíte. V článku vám ponúkneme päť tipov, ako sa stať na love úspešným.

1.      Pozor na výzor

Teraz úprimne. Kedy ste si naposledy menili trenky? Hoci to znie ako klišé, hygiena je základ. Pravidelná sprcha, zastrihnutá brada a upravené nechty ešte nikoho nezabili. Nezabudnite na správny dezodorant a kvalitný šampón, aby ste nemali lupiny. Vôňa je dôležitá, pozor však, aby ste nevoňali ako prípravok proti moliam. Pozor na druhý extrém, ani prehnaná starostlivosť o zovňajšok dámy veľmi nepriťahuje. Ukážte im prirodzenosť lovca, no nemusíte vyzerať, akoby ste práve vlastnoručne ulovili medveďa.

2.      Držte sa o krok späť a hrajte sa

Komunikácia sa v priebehu niekoľkých rokov zmenila na nepoznanie a väčšina z nej prebieha cez internet. Ako to využiť vo svoj prospech? Bohužiaľ, všeobecný návod neexistuje. Pokiaľ to však budete hrať na mierne nedostupného a neodpisovať na správy okamžite, nič nepokazíte. Extra pozor si dajte na gramatiku a pravopis. Inteligentné dámy s pribúdajúcimi hrúbkami strácajú záujem. Podobne, ak žena neodpisuje, je na vás vycítiť nezáujem a stiahnuť sa.

3.      Zmysel pre humor

Obdivujete ženský humor? Platí to i opačne. Ak pôsobíte ako uspávač hadov, žiadne ženy nepritiahnete. Buďte však opatrný, aký typ humoru zvolíte. Vsaďte na jednu kartu a pozorujte reakciu. Vyvarujte sa príliš nevkusným a lacným vtipom. Minimálne na začiatku. Využite príležitosť a sofistikovane prejavte svoju inteligenciu. Uvidíte, časom si na vtipné konverzácie so ženami zvyknete.

4.      Bojujte na jednom fronte

Vzrastajúcim trendom v spoločnosti je posteľová turistika. Nikto nemá záujem o vážne vzťahy a mnoho mužov sa predháňa v tom, koľko žien prejde ich rukami. Keď si však vybudujete meno sukničkára, mnoho žien o vás ani nezakopne. To isté platí, pokiaľ randíte s viacerými dámami naraz. V istom momente sa pravda prevalí a skončíte v posteli osamote.

5.      Osobná vyrovnanosť a pohoda

Zdravé sebavedomie a vyrovnaná osobnosť sú základné vlastnosti, ktoré ženy ocenia. Ako sa však k duševnej pohode dopracovať? Existuje mnoho ciest, jednou z nich je napríklad pravidelná senzuálna masáž. Počas nej dokonalo zrelaxujete a spolupráca s tantrickou masérkou vám pomôže zvyknúť si na ženské dotyky. Navyše si užijete vášnivú masáž lingamu (penisu), ktorá neraz končí multiorgazmom. Prečo ešte váhate?

 

Hoci odmietanie zo strany dám dokáže byť naozaj frustrujúce, skúste sa zamyslieť, kde robíte chybu. Pokiaľ ju nájdete a napravíte, v momente pritiahnete húfy žien. Vyskúšajte naše tipy v kombinácii so senzuálnou masážou a uvidíte, začnú sa diať divy.