Zdieľajte s partnerom všetko. Oplatí sa to.

0
1761

Máte s partnerom vzťahové problémy? Komunikácia je ťažkopádna a už si ani nepamätáte, kedy ste sa naposledy nehádali? Príčinou môže byť nedostatočné zdieľanie informácií o vašich životoch. Ako vám to pomôže napraviť napríklad tantrická masáž? Dozviete sa v článku.

Zdieľajte a chápte

S rozvojom technológií sa nám zvyšuje hladina každodenného stresu a naopak, znižuje schopnosť efektívne komunikovať. Kedy ste naposledy počúvali partnera bez toho, aby ste držali smartfón v ruke? Písanie na sociálnych sieťach zabíja potrebu osobnej komunikácie  medzi partnermi. Keď však neviete o partnerových problémoch v práci,  nikdy nepochopíte jeho nervozitu. Napätie sa zvyšuje a odnesie si to zdravie či celkový vzťah.

Nájdite si čas na seba

Skôr než sa dnes obaja rozutekáte do svojho sveta, dohodnite si čas, kedy si sadnete a budete sa spoločne rozprávať. Nikto nehovorí, že musíte s partnerom riešiť i to,  čo ste mali na obed. Pripravte si hlavné radosti či starosti, ktoré sa vám prihodili. Budete prekvapený, čo všetko sa v živote partnera deje a ani o tom neviete. Kedy sa rozprávať?

Večer pred spaním sa môžete podeliť s partnerom o vaše zážitkoch z celého dňa a následne večer zakončiť milovaním, ktoré vzťah ešte posilní. A máte to dva v jednom. Ak máte pocit, že sa rozprávate dostatočne, no napriek tomu nemáte s partnerom dostatok osobného kontaktu, naplánujte si spoločné zážitky – výlety, spoločný oddych či spoločnú erotickú masáž.

Ako môže pomôcť tantrická masáž

Pokiaľ je situácia príliš kritická, existujú aj iné cesty, ako ju napraviť. Jednou z nich je už spomenutá klasická erotická masáž alebo tantrická masáž pre páry. Tá sa postará nielen o fyzické vnímanie vášní a pôžitkov, no i psychickú vyrovnanosť. Naladíte sa s partnerom na tú istú vlnu, príjemne strávite spoločný čas a vďaka tantre sa naučíte chápať jeden druhého. Ako bonus objavíte doteraz neprebádané oblasti sexuality, vďaka ktorým bude váš intímny život opäť jedinečným.

Zdieľanie vašich každodenných radostí či starostí s partnerom dokáže prispieť nielen ku kvalite vzťahu, ale i života. Je predsa príjemnejšie prichádzať domov s pocitom, že na vás čaká milovaná osoba. Podeľte sa s partnerom o detaily vášho života a uvidíte, že zmena vás príjemne prekvapí.