Chcete ľúbiť druhých? Naučte sa ľúbiť seba

0
2371

Aj vy máte problémy s láskou? Neúspešné hľadanie príčiny krachujúcich vzťahov dokáže byť frustrujúce. Mnohokrát však po riešenie netreba chodiť ďaleko. Stačí sa pozrieť do zrkadla. Ak svoj odraz neznesiete, je na čase situáciu riešiť. Napríklad i pomocou tantra masáže pre ženy.

Čo spôsobuje nedostatok sebalásky?

Problémy s nedostatkom lásky k sebe samému sa môže odzrkadliť v mnohých komplexoch či nedostatku sebavedomia. Pokiaľ sa neustále podceňujete, opakujete si, že nie ste hoden kamarátstiev a pozornosti ostatých, máte problém. Pridajte k tomu názor, že nemáte peknú postavu či dokonalú pleť.  Ako chcete lásku rozdávať ostatným, keď ju neviete dať sebe? Nič však nie je stratené. Pokiaľ si problémy skoro uvedomíte, viete s nimi pracovať a potrebnú lásku nájsť rôznymi spôsobmi.

Ľúbte samých seba

Ihneď, ako si uvedomíte, že najprv musíte začať ľúbiť seba samého, ste na dobrej ceste. Napíšte si na papier všetky veci, ktoré chcete na sebe zlepšiť. A teraz si spíšte všetky svoje výnimočné vlastnosti. Na nedostatkoch zapracujte a pozitíva si opakujte neustále dokola. Nájdite spôsoby, ako spoznať samého seba. Vhodným prostriedkom môže byť tantra masáž pre ženy. Keď zvládnete tento krok, vyrazte do spoločnosti a vytvorte okolo seba okruh ľudí. Uvidíte, hneď sa budete cítiť lepšie.

Existuje mnoho spôsobov ako zvýšiť sebalásku

Veľmi jednoduchým spôsobom ako zvýšiť svoje sebavedomie je šport. Ten vás navyše zásobí endorfínmi, ktoré vám zlepšia náladu. Môžete si vybrať akúkoľvek formu. Navyše, spoznáte pri ňom množstvo ľudí, ktorí majú rovnaké záujmy ako vy. Okrem fyzickej stránky však  podporujte i tú duchovnú. Nemusíte hneď utekať do kostola. Pomôže vám s ňou i učenie tantry. Nie je to len obyčajná erotická masáž, ale ide najmä o zmenu vnímania samého seba, svojho života či sexuality a pôžitkov.

Množstvo sebalásky je aspektom, ktorý dokáže zásadne ovplyvniť kvalitu života každého z nás. Dokonca nielen života, ale i vzťahov s okolím. Preto neváhajte a strážte si ju. Existuje mnoho spôsobov ako ju posilňovať. Napríklad pomocou pravidelnej tantra masáže.