Moderné sedačky, ktoré sa hodia do každého interiéru

0
2565

V súčasnej dobe bytový dizajnéri kladú dôraz na dizajn spoločenských miestností v rodinných domoch. Spoločenskou miestnosťou sa rozumie predovšetkým obývacia izba, ktorá by mala byť po estetickej stránke zladená a mala by v nej panovať priateľská atmosféra. Predsa len si do tejto miestnosti budete pozývať návštevy z rodinných a priateľských kruhov. Dominujúcim prvkom obývacej izby je sedačka, ktorú by ste mali chápať nielen ako sedací nábytok, ale ako dizajnový doplnok priestoru.

Ak nie ste s aktuálnym vzhľadom obývačky spokojní, mali by ste sa odhodlať k radikálnej premene. Starý nábytok vymeňte za nový a dbajte na zladenosť nábytku i doplnkov. Ponuka sedacieho nábytku je rozmanitá a vyberie si majiteľ veľkých i malých priestorov.

Internet – miesto inšpirácie

Spotrebitelia upúšťajú od kamenných obchodov a radšej si prezerajú a nakupujú tovar na internete. Týka sa to nielen oblečenia, ale v posledných rokoch aj nábytku. Hoci na vlastné oči neuvidia, ako nábytok vyzerá, väčšinou je totožný ako na obrázku. Moderné technológie postupujú dopredu a e-shopy sa snažia čo najviac vyhovieť požiadavkám svojich klientov.

Rovnako tak chce svojim zákazníkom vyhovieť aj internetový obchod Sedacky.com, ktorý ponúka sedací nábytok. Produktové portfólio zahŕňa dizajnové sedačky, ktoré dokonale doplnia váš interiér. Sedačka sa stane pútavým prvkom spoločenskej miestnosti, lebo zaujme prevedením i farbou. Nebojte sa experimentovať. Do sivo zladenej miestnosti sa perfektne hodí sedačka výraznej farby.

Tradičný slovenský výrobca v Banskej Štiavnici vyrába originálne sedačky pod značkou Sedacky.com. Tento výrobca rozšíril svoje výrobné portfólio o značku HOME DESIGN – Jana Pištejová, ktorá si získava na tuzemskom trhu popredné postavenie. Jedná sa o slovenskú kvalitu, pričom dizajnové návrhy nábytku robí priamo slávna Jana Pištejová.