Strešné okná RoofLITE: V jednoduchosti je krása

0
1342

Veľmi skloňovanou témou sú plastové a drevené okná. Väčšinou sa majitelia rodinných domov zameriavajú na klasické okná v stenách, ale veľmi často zabúdajú na strešné varianty. Pri výbere strešného okna by ste mali brať do úvahy predovšetkým kvalitu. V nasledujúcich riadkoch vám predstavíme drevené a plastové strešné okná RoofLITE, ktoré kombinujú perfektné vlastnosti a atraktívnu cenu. Ich kvalita je podložená získanými certifikátmi a desaťročnou zárukou.

Pri výbere nových strešných okien sa pred vás postaví otázka, či investovať do plastového či dreveného prevedenia. Strešné okná RoofLITE sľubujú vynikajúce vlastnosti za prijateľnú cenu. Nespornou výhodou je, že sa dá strešné okno otvoriť od ventilačnej polohy mikroventilácie až po otáčanie celého krídla. Zasklenie strešného okna RoofLITE je vykonané dvojitým tvrdeným sklom s argónom, a preto okná sľubujú výborné tepelnoizolačné vlastnosti. Strešné okná RoofLITE sú ideálnym riešením pre každú šikmú strechu so sklonom od 15 do 90 stupňov.

Plastové strešné okná RoofLITE

Prvým variantom sú plastové strešné okná RoofLITE, ktoré sú k dostaniu v bielom odtieni. Vyznačujú sa vysokou stabilitou, odolnosťou voči vlhkosti a pevnosťou. Vyžadujú si minimálnu údržbu. Plastové strešné okná s nadčasovým dizajnom zvyšujú estetickú hodnotu každého rodinného domu.

Drevené strešné okná RoofLITE

Druhou alternatívou sú drevené strešné okná RoofLITE, ktoré sa vyrábajú z vysoko kvalitného dreva. Na výrobu sa používa predovšetkým drevo severskej borovice, pretože tento druh dreviny má bezchybnú štruktúru.

Investujte do moderných strešných okien, ktoré skrášlia vašu nehnuteľnosť zvonku aj zvnútra. Na produkty je desaťročná záruka a samozrejmosťou sú certifikáty kvality. Ak si nebudete vedieť rady s výberom, môžete sa obrátiť na špecialistov firmy Import Tomeček s.r.o., ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu.