Víno ako dokonalý vianočný darček?

0
1707

Nie každý považuje darovanie alkoholu k sviatku za adekvátny darček. Súhlasíme s týmto názorom a preto sme sa snažili vymyslieť niečo špeciálne, čím by sme potešili každého a zároveň prezentovali alkohol krajšou formou, než len opojný alkoholický nápoj.

Naše originálne darčeky na Vianoce  – balenia spĺňajú niekoľko faktorov, či už pekný vzhľad, kvalitné vnútro, či sladké pokušenie na záver. Každý jeden vianočný balíček sami ručne balíme, vkladáme doň nami napísané texty o vínku a histórii, či vinárstve a potom ho spolu s čokoládkou obalíme stuhou, aby sme potešili každý jeden zmysel. Je to jedinečný proces, ktorým sa odlišujeme od ostatných, lebo každý darčekový balíček obsahuje aj niečo z nás.

Ak by sa Vám predsa len nepozdávalo toto všeobecné balenie, vieme Vám pripraviť vianočný balíček vín prispôsobený presne podľa Vašich predstáv. Vyskladajte si z ponuky vín balenie a ozvláštnite každú jednu fľašu svojou vlastnou etiketou, ktorú si sami vyberiete. Takýto personalizovaný darček zaujme viacero ľudí a fľašu s vlastnou etiketou si určite ponechajú na pamiatku.

V prípade, že Vám nezáleží na vzhľade, ale na obsahu, máme pre Vás pripravené balenia štyroch alebo dvoch precízne vybraných vín zo Slovenska ale i z celého sveta. Každé jedno balenie obsahuje príbeh, v ktorom sa dočítate, odkiaľ Vaše víno pochádza, s čím ho podávať a niečo z histórie daného vinárstva. Staňte sa nielen konzumentom, ale priučte sa novým veciam príjemnou a nenútenou formou.