Nádherné prírodné drevo a minimálna údržba – aká je ideálna kombinácia pre vaše okná?

0
1900

Ak ste sa rozhodli pre rekonštrukciu domu, resp. ešte len staviate, možno si kladiete otázku: Aké okná budú pre mňa najvhodnejšie? Väčšina odpovedí sa asi zhodne na tom, že najlepšie sú tie okná, ktoré dokonale izolujú, netreba sa o ne špeciálne starať a „čerešničkou na torte“ bude ich elegantný vzhľad. Čo by ste povedali na kombináciu prírodného materiálu – dreva a unikátneho hliníku?

Elegantný dizajn, výborné tepelné izolačné vlastnosti a bezúdržbovosť okien

Drevohliníkové okná predstavujú kombináciu dvoch materiálov – dreva a hliníku, ktoré sú snáď najobľúbenejšie pri výrobe okien. Medzi prednosti drevohliníkových okien patrí predovšetkým ich bezúdržbovosť a krása prírodného dreva, čo ocenia najmä milovníci prírodných materiálov! Svoju rolu hrajú samozrejme aj výborne tepelné izolačné vlastnosti, keďže nie každé okná sa môžu pochváliť nulovými tepelnými stratami z interiéru. Vďaka vlastnostiam, ktoré tieto okná poskytujú, je nutné dodať, že ich cena je o niečo vyššia ako je cena napríklad plastových okien, no môžete si byť istí, že pri správnom zaobchádzaní a starostlivosti vám vydržia pokojne aj do konca života, čiže investícia sa v tomto prípade skutočne vyplatí. Rám okna je vyrobený z dreveného masívu, ktorý pôsobí prirodzene a samotnému interiéru pridáva na kráse i útulnosti. Zvonku je okno chránené hliníkovým opláštením s možnosťou výberu farebného odtieňa, čo už pochopiteľne závisí od vašich preferencií a osobných požiadaviek.

Stavte na kvalitné prevedenie!

Dalo by sa povedať, že drevohliníkové okná sú okná budúcnosti, čomu plne nasvedčujú požiadavky trhu. Sú určené do každých druhov stavieb a splnia očakávania aj tých najnáročnejších klientov! Stolárstvo u Kunaja s.r.o. sa môže pochváliť nielen kvalitným prevedením výrobkov, ale i výhodnými cenami, dobrým menom na trhu a koniec koncov aj pozitívnymi referenciami od mnohých zákazníkov, ktorí vedia, že kvalita by mala byť predovšetkým v prípade okien a dverí na prvom mieste!