Nestarajte sa, jazdite – operatívny leasing

0
2331

Potrebujete auto, ale aktuálne nemáte našetrené žiadne peniaze? Nemáte čas a peniaze starať sa o servis auta? Máme pre vás riešenie.

Rôzne pôžičky, úvery, hypotekárne úvery, leasingy a podobné výdobytky dnešnej doby sa stali súčasťou života takmer každého človeka. Mnohí ľudia sú proti nim, ale všetci vieme, aké sú pre nás dôležité a relatívne výhodné. Keď sa vám niečo zapáči a vy nemáte našetrený potrebný obnos peňazí, vďaka pôžičkám si to môžete dopriať hneď teraz a nie čakať pol roka kým si peniaze našetríte. Mimoriadne obľúbeným artiklom, ktorý ľudia financujú, sú autá.

Ako financovať auto?

Toto je základná otázka ktorou sa musí kupujúci chtiac-nechtiac zaoberať. Tí šťastnejší z nás, so šesťcifernými sumami na účte, majú túto otázku zodpovedanú celkom rýchlo. Prípadne ak kupujete auto za 400 eur, tak asi tiež veľmi dlho neuvažujete o tom, ako budete platiť. Zložitejšia situácia nastáva, ak si idete splniť sen a kúpiť poriadne auto. V prípade nového auta vám predajca určite ponúkne nejaký výhodný leasing, takže tiež nemusíte nič riešiť. Ak kupujete ojazdené auto, na výber máte zväčša dve možnosti – leasing alebo úver. Predsa len však existuje jedna, ešte výhodnejšia možnosť, ktorá u nás zatiaľ nie je veľmi rozšírená a tou je operatívny leasing.

Čo je to operatívny leasing?

Operatívny leasing je spôsob financovania vozidla, pri ktorom ide vlastne o dlhodobý prenájom. Vy vozidlo normálne používate, ako keby bolo vaše, ale o všetky starosti sa stará leasingová spoločnosť. A verte že tých starostí naozaj nie je málo – havarijné poistenie, PZP, prezúvanie pneumatík, servis, diaľničné poplatky a mnoho iného, o toto všetko sa pri operatívnom leasingu nemusíte vôbec starať. Operatívny leasing je jednoducho financovanie pre ľudí, ktorí potrebujú jazdiť a nie sa starať o auto. Čiže ideálny spôsob financovania pre firmy, ale aj súkromné osoby, ktoré chcú využiť svoj voľný čas naplno. Takúto formu financovania poskytuje napríklad Hertzlease. Vyplníte online formulár kalkulácie operatívneho leasingu a pracovníci Hertzlease vám v čo najskoršom čase pošlú ponuku pre vami vybraný automobil. Je to jednoduché, skúste to a uľahčite si život.