Prebalovacia komoda, ktorá vám uľahčí prácu s dieťatkom

0
4476

Očakávate svoje prvé bábätko a stále premýšľate nad tým, bez čoho sa určite nezaobídete? Vo vašom zozname by jednoznačne nemala chýbať kvalitná prebaľovacia komoda, ktorá toho dokáže omnoho viac, ako si možno myslíte!

Komoda s prebalovacím pultom – praktický pomocník pre všetkých rodičov

Možností, kde prebalovať dieťatko je skutočne mnoho, no uznajte, že bez poriadnej komody určenej na prebalovanie dieťatka sa len ťažko zaobídete. Pokiaľ bývate v malom bytíku a váš priestor je obmedzený, pravdepodobne bude lepšie siahnuť po prebalovacej podložke, ktorú môžete položiť prakticky kamkoľvek, trebárs na posteľ či práčku. No ak vám to izba vzhľadom k jej veľkosť dovoľuje, praktickým a vhodnejším riešením je komoda s prebalovacím pultom, aj keď treba dodať, že investícia je o niečo nákladnejšia v porovnaní s podložkou, ktorá je na prebalovanie určená. Komodu môžete využívať najmä v prvých mesiacoch dieťatka, veď komu by sa chcelo dieťatko neustále prenášať z kúpeľne do detskej izby a naopak? Takýmto spôsobom môžete všetko vykonať v teple kúpeľne, resp. v jej blízkosti.

Vyberte si z viacerých dizajnov

Dnešní výrobcovia vyrábajú prebalovacie komody tých najrôznejších dizajnov, ktoré môžete prispôsobiť celkovému vzhľadu detskej izby. Medzi ich najväčšiu prednosť však patrí prvotriedna bezpečnosť, pričom jednou z ďalších výhod je aj to, že mamičky majú skutočne všetko po ruke, ba niektoré z nich sú dokonca prepojené s detskou postieľkou. Samozrejmosťou je zdravotne nezávadný materiál s certifikátom bezpečnosti, ktorý je odolný voči vyblednutiu, čiže sa môže pochváliť vysokou životnosťou! Tak čo poviete, aj vy si uľahčíte prácu s vašim dieťatkom a vyberiete si prebalovací pult v rozprávkovom motíve, ktorý bude okrem iného i nádhernou ozdobou detskej izby?