Plyn a elektrina – nepreplácajte ich!

0
1414

Každý deň nás média oboznamujú, o koľko zase vzrástla cena plynu či cena elektriny. Bohužiaľ, nikto z nás si nedokáže predstaviť život bez týchto aspektov, pretože práve vďaka ním môžeme vykurovať našu domácnosť, variť, vykonávať domáce práce, a teda existovať. Neraz preto prehliadneme neustále zvyšovanie cien popredných lídrov. Musí to ale takto skutočne byť? Je nutné, aby sme pravidelne kontrolovali svoju spotrebu a zapisovali si, ako na tom práve sme, aby nás konečná suma príliš nezaskočila?

Ceny nemusia iba rásť

Rok čo rok pribúdajú na trhu noví dodávatelia elektrinydodávatelia plynu, ktorí sa snažia zaujať najrôznejšími cenovými ponukami. Ako si však vybrať toho najlepšie bez toho, aby sme na náš výber neskôr doplatili? Nárast cien nie je možné zastaviť a zaiste dobre padne atraktívna ponuka, ktorú Vám nový dodávateľ ponúkne. Pozor však, aby ste nekonali unáhlene. Stretnúť sa môžete s inovatívnymi zahraničnými, ale aj domácimi dodávateľmi, ktorí si navzájom konurujú v cenovej oblasti. No nie všetci sú plne seriózni a zaplavujú nás najrôznejšími informáciami a zmluvami. Potom iste oceníte, ak sa Vám podarí nájsť niekoho spoľahlivého, komu nie je ľahostajná Vaša dôvera. Skúsenosti a referencie hovoria, že jednou z nich je aj ELGAS, člen skupiny GGE. Ide o overeného a zároveň tretieho najväčšieho dodávateľa elektriny či plynu na Slovensku s dlhoročnou tadíciou, ale aj zástupom spokojných zákazníkom. Ceny sú tu nastavené úmerne k príjmom bežného občana. V konečnom dôsledku, spokojnosť tých, ktorí sa rozhodli ponuku tejto spoločnosti prijať, hovorí za všetko.

Bez obáv

Možno patríte k tým, ktorí o spoločnosti ELGAS ešte nepočuli, pretože im ani tak nejde o medializáciu, ale najmä o dostupnosť svojich služieb. Serióznosť a ústretovosť im však robí reklamu bez toho, aby do nej investovali veľké peniaze. To len svedčí o ich profesionálnom prístupe a férovom jednaní s klientmi. Pre všetkých svojich zákazníkov dokážu nastaviť produkty ako im to najviac vyhovuje. Dodávajú elektrinu a plyn do domácnosti, ale aj do väčších spoločností. Viac sa o nich môžete dozvedieť na prehľadných webových stránkach. Tak čo poviete, nemyslíte, že je čas vyskúšať niečo nové?

Foto: elgas.sk