Preprava batožiny a bicyklov už nemusí byť problém

0
1330
Preprava batožiny a bicyklov už nemusí byť problém

Strešné nosiče sú dodávané vo všetkých tvaroch, veľkostiach a štýloch. Inými slovami možno povedať, že strešný box je akýsi kufrík, ktorý je navrhnutý tak, aby bol bezpečne umiestnený na streche vášho vozidla a poskytol priestor na vybavenie či príslušenstvo, trebárs na dovolenku. Zároveň tieto boxy chránia „obsah“ pred poveternostnými vplyvmi počas skladovania a cestovania, čiže sa o svoju batožinu nemusíte v žiadnom prípade obávať. Aké ďalšie využitie majú strešné boxy a strešné nosiče? Pre koho sú vôbec určené?

Dostatok úložného priestoru vďaka strešnému boxu

Strešný box tiež poskytuje o niečo väčšiu bezpečnosť pri krádeži vďaka skutočnosti, že jeho obsah je skrytý z dohľadu okoloidúcich. Skrytie svojich vecí pred zrakom iných ľudí ich môže odradiť od prípadnej krádeže a zároveň ochrániť výbavu pred nečistotami či mechanickým poškodením. Strešné boxy umožňujú tiež plynulú a komfortnú jazdu, poskytujú dostatok úložného priestoru, a teda šetria miesto v aute, čo oceníte pri každoročnom cestovaní za dovolenkou či výletom. Ak sa teda pýtate, pre koho sú strešné boxy určené, odpoveď je jasná – pre aktívnych ľudí, ktorí niekoľkokrát ročne cestujú za dobrodružstvom do iného mesta či krajiny, čiže pri preprave vyžadujú maximálny komfort a bezpečie.

Jednoduchá preprava bicyklov vďaka nosiču na ťažné zariadenie

Nosič bicyklov na ťažné zariadenie sa pripevňuje k vozidlu tak, aby poskytoval bezpečný spôsob prepravy bicyklov bez toho, aby zaberal miesto vo vnútri vozidla – čím poskytuje viac priestoru pre cestujúcich. Vyznačuje sa prepracovaným upínacím systémom, vďaka čomu inštaláciu zvládne aj fyzicky slabšia osoba. Pozor si samozrejme treba dať pri parkovaní, keďže dĺžka vozidla je s nosičom na ťažné zariadenie o niečo väčšia. Pre vaše ratolesti nezabudnite zaobstarať cyklovozíky, vďaka čomu môžete spoločne objavovať krásny a zákutia prírody.