Romantická umelkyňa

0
2663

Výtvory umelcov, ktoré je možné vidieť v galériách či na prestížnych výstavách sú zväčša tvorené bežnými umeleckými technikami a využívajú sa pri nich bežné umelecké pomôcky. Z času na čas sa však objaví niečo, čo sa vymyká priemeru a štandardu.

Singapurská umelkyňa Lim Zhi Wei, známa tiež ako Limzy, nepoužíva žiadnu z veľmi známych umeleckých techník alebo umeleckých pomôcok. Jej diela sú tak originálne a majú nádych romantiky. 

Svoje majstrovské kúsky tvorí táto umelkyňa pomocou lupeňov rôznych kvetov, vodových farieb, jedla a hocijakých domácich potrieb. Tieto diela zdieľa s viac ako 50.000 fanúšikmi na svojom Instagrame.
Výsledkami sú nádherné malé ilustrácie, ktoré sa líšia v predmetoch na vytvorenie podoby zvierat a autoportrétov ľudí. Pri fotení svojich diel nevyužíva blesk. Na Instagramovom blogu napísala, že základom jej fotografií je prirodzené svetlo a biely papier, takže sa často ponáhľa z práce domov, aby zaistila, že jej diela budú zachytené pred západom Slnka.
Keby ste mali záujem vidieť viac z dielne tejto umelkyne a sledovať jej najnovšie výtvory, pozrite sa na jej blog, alebo nahliadnite na Instagram (@ lovelimzy). 

Tu je niekoľko z jej nádherných a unikátnych výtvorov:

Zdroj a foto: laughingsquid.com, petapixel.com, truestory.my