Toto leto strávime pod stanom – kúpte si záhradný stan

0
1372
Toto leto strávime pod stanom – kúpte si záhradný stan

Prečo budeme toto leto tráviť pod stanom? Dôvodov je viac. Určite si však nevystačíte len s klasickým outdoor rekreačným stanom. Zadovážte si aj party stan.

Party stan, záhradný stan, záhradný altánok či pavilón, promo stánok, reklamný aj predajný stánok – to všetko sú názvy pre jeden a ten istý nožnicový stan. Nachádza uplatnenie pri relaxácii na záhrade, na dovolenkách, na rôznych akciách, pri organizovaní party a osláv, ale aj v podnikaní. Je ideálny čas si ho kúpiť a spoznať jeho výhody.

Ešte dokonalejšia záhrada

Záhrada, ktorú budete milovať, to nie je tá bez jedinej burinky. Je ňou záhrada, kde máme zázemie odpočívať. A trebárs aj pracovať. Veď home office na záhrade je určite lepší, než medzi štyrmi stenami domu. Na prudkom slniečku toho ale veľa neurobíme a ani si neodpočinieme. Zadovážte si nožnicový stan. Dá sa používať ako praktický a prenosný záhradný pavilón.

Na čo všetko sa hodia nožnicové stany?

Na záhrade dokážete vďaka nim behom niekoľkých minút vytvoriť unikátne zázemie pre odpočinok, víkendový obed, prácu s notebookom aj hru detí. Ak plánujete rodinnú oslavu, stačí postaviť väčší party stan, alebo ich spojíte niekoľko dohromady. Aj na to sú party stany pripravené. Hodí sa aj na dovolenku, či už idete pod stan, v obytnom aute, alebo do hotelu, ale plánujete tráviť čas na pláži. Nožnicový stan sa jednoducho rozloží kdekoľvek a poskytne prístrešok aj súkromie, pokiaľ využijete aj bočné steny stanu. Ako podnikatelia zas môžete tieto stany použiť ako reklamný stánok, ale aj predajný stánok. Promo stánky jednoducho odveziete, postavíte bez montérov a v jednej osobe, a zase jednoducho rozložíte. Ich steny sa tiež dajú potlačiť vhodnou reklamou.

Nepremokavé a opraviteľné

Výhodou nožnicových stranou je ich nepremokavá strecha. Bočné panely môžete, ale nemusíte používať. Stany sú stabilné, pritom ľahké. Zložené sa vojdú do osobného automobilu a manipulovať s nimi zvládnu aj ženy. Ak sa na stane niečo pokazí, jednoducho si zadovážite náhradný diel. E-shop Expodom.sk, kde si môžete tieto stany kúpiť, má k dispozícii aj náhradné diely.