Strešné nosiče a boxy – pre koho sú určené?

0
934

Cestovanie môže byť zábavným a nezabudnuteľným zážitkom, ktoré môžeme zdieľať skutočne s kýmkoľvek. V každom cestovateľskom dobrodružstve by však mala byť vaša bezpečnosť a bezpečnosť vášho vozidla tou najvyššou prioritou. K tomu, aby ste sa bezpečne prepravili na vami zvolenú destináciu, vám poslúži strešný nosič a strešný box umiestnený na streche vozidla.

Strešné nosiče a ich hlavná charakteristika

Jednoducho povedané, strešný nosič predstavuje kombináciu tyčí, ktoré sú pripevnené k vozidlu a umožňuje prepravu športového príslušenstva či pracovného náradia. Ide o ideálny doplnok k vášmu autu, vďaka ktorému môžete absolvovať aj dlhšiu cestu bez akýchkoľvek stresov. Ak premiestňujete objemnejšie predmety ako sú trebárs lyže, bicykle či snowboardy, dajte si záležať na dôkladnej inštalácii, ktorá je však spravidla jednoduchá a zvládnu ju aj menej zdatní ľudia.

Inštaláciu zvládnete hravo aj vy

Ako už bolo spomenuté, inštalácia nosičov je skutočne jednoduchá a rýchla, čiže nemusíte mať obavu, že ju nezvládnete. Strešné nosiče je totiž možné správne namontovať naskrutkovaním a odskrutkovaním niektorých skrutiek. Pri výbere si však všímate typ nosiču, pretože nie každému vozidlu vyhovuje rovnaký strešný nosič. Výhodou je, že nájsť ideálne nosiče na lyže či strešné boxy nebolo nikdy jednoduchšie – stačí, ak si vyberiete typ vášho vozidla, prípadne si zvolíte konkrétnu značku strešného boxu a hor sa do internetového nakupovania!

Výhodný set: strešný nosič + strešný box

Čoraz viac zákazníkov uprednostňuje výhodný set, a to strešný nosič a strešný box za prijateľnú cenu. Ide o vysokokvalitné top produkty, pričom nosiče disponujú uzavretým profilom a pôsobia na vozidle luxusným dojmom. Tak čo poviete, aj vy už premýšľate nad tým, ktoré strešné nosiče a strešné boxy Thule budú pre vás tou správnou voľbou?