Štyri najlepšie krémy pre Vašu pokožku

0
1097
Štyri najlepšie krémy pre Vašu pokožku
Štyri najlepšie krémy pre Vašu pokožku

Tak ako si denne umývame zuby, pravidelne využívame kadernícke služby, prijímame potravu, presne tak isto by sme sa pravidelne mali starať o pokožku tváre a tela. Pravidelnou starostlivosťou predídeme včasnej tvorbe vrások ale aj následkom, ktoré spôsobuje nesprávny životný štýl či slnečné žiarenie. 

Ako si vybrať vhodný krém?

Viete aký je rozdiel medzi kozmetickými a kozmeceutickými prípravkami? Kozmetické prípravky poznáme a používame všetci, pôsobia však len povrchovo a udržujú aktuálny stav vašej pleti. Kozmeceutické prípravky sa odlišujú účinnými zložkami, dokážu preniknúť do najspodnejších vrstiev kože a pôsobia na bunkovej úrovni. Medzi dôležité zložky pre pleť radíme vitamín E, ktorý chráni pleť pred voľnými radikálmi. Vitamín C stimuluje syntézu kolagénu a napomáha tvorbe ceramidov v epiderme. Vitamín A posilňuje epidermu a regeneruje štruktúru kolagénových a elastínových vlákien.

Predstavujeme Vám účinných “bojovníkov” s vráskami či kožnými problémami

Krém na jazvy a strie s vitamínom A

Krém na jazvy a strie s vitamínom A pôsobí ako prevencia na kožné problémy a zároveň redukuje jazvy a strie. Obsahuje až tri rôzne estery vitamínu A, ktoré pokožku omladzujú, zjemňujú, zlepšujú jej elasticitu a zjednocujú ju. Scars&Stripes môžete použiť na jazvy po akné, pooperačné jazvy, jazvy po kiahňach či popáleninách. Dobrou správou je, že vďaka vysokému obsahu esterov vitamínu A má produkt vynikajúce regeneračné účinky, a preto ho môžete použiť aj ako nočný krém proti vráskam. 

Paradoxe regeneračný denný krém s Procyanidinom

Paradoxe regeneračný denný krém s Procyanidinom obsahuje dve aktívne zložky Procyanidin and Resveratrol, ktoré účinne odďaľujú proces starnutia pokožky, regenerujú slnkom poškodenú pokožku, pôsobia ako prevencia pred začervenaním a zlepšujú odolnosť pokožky. Resveratrol a Procyanidin nájdete aj v červenom víne 😊  Výťažok z jadierok čilského hrozna pôsobí protizápalovo, preto je tento krém vhodný aj na pleť s rosaceou.

Nočný krém proti vráskam s vitamínom A

Nočný krém s vitamínom A proti vráskam. Dánski vedci sa inšpirovali metamorfózou (premenou) a produkt nazvali Métamorphique. Poskytuje pleti dve formy vitamínu A, a tak regeneruje štruktúru kolagénových a elastínových vlákien. Zároveň pleť omladzuje a posilňuje. Vitamín E chráni pleť pred voľnými radikálmi, squalane zabezpečí pleti potrebnú hydratáciu a transport účinných zložiek do najspodnejších vrstiev kože. Ak trpíte aktinickou keratózou, tak ste našli ten správny produkt pre Vás!

Regeneračné pleťové sérum s vitamínom C

Defy Damage Skin Repair Serum obsahuje vo vode rozpustnú kyselinu ursolovú a v oleji rozpustný vitamín A ale aj vitamíny C a E. Pôsobí proti tvorbe vrások a poškodeniam pokožky slnkom a taktiež redukuje začervenanie pleti – sťahuje krvné cievky. Zanecháva pokožku hodvábne jemnú. Má vysoký regeneračný účinok a vyhovuje všetkým typom pleti. V prípade, že je vaša pleť mastnejšia môžete ho používať namiesto denného krému