Tapety sú obľúbenou súčasťou interiérov

0
1096

Tapety sa stávajú obľúbenou súčasťou interiérov čoraz viac a viac. Spoločnosť Sepiatlač vám ponúka okrem širokého portfólia produktov aj tlač tapiet. Tie sa tlačia v dizajne, ktorý si sami zvolíte, na materiáloch, ktoré si sami vyberiete. Môže ísť o tapety vinylové, štruktúrované alebo papierové. Tapety sa stávajú súčasťou obývacích izieb, chodieb ale aj detských izieb či pracovní. Len si predstavte stenu, na ktorej je vyobrazená vaša obľúbená fotografia v nadrozmernej veľkosti, vaša rodina, či obľúbená destinácia. Tapety s týmto dizajnom pôsobia jedinečným dojmom, dokážu vytvoriť úplne novú atmosféru vo vašom interiéri. Dokážu priestor aj do veľkej miery zútulniť, prázdna biela izba sa stane zrazu útulná s príjemnou atmosférou. Rozmer, ktorý firma Sepiatlač ponúka, je štandardizovaný 1500mm x 2000mm a môžete si vybrať aj formu samolepiaceho papiera.

Ak chcete byť originálni, určite si vyberte tapety vo vami navrhnutom prevedení. Budete jedineční! Moderné tapety sú atraktívnym doplnkom v každom priestore, plné jasných farieb, ktoré vnesú novú atmosféru. Okrem toho sú príjemné aj na dotyk, ich štruktúra navodzuje pocit útulnosti a tepla. Čiastočne dokážu interiér aj odizolovať, či už zvukovo alebo tepelne.

Fototapety predstavujú obľúbený moderný prvok v interiéri. Majú schopnosť vniesť do interiéru rodinnú atmosféru a vytvoriť jedinečný unikátny priestor. Okrem rodinných fotografií v domácich interiéroch sú využiteľné aj v obchodných prevádzkach, či kancelárskych reprezentatívnych priestoroch. Môže ísť o vyobrazenie nového produktu, ktorý sa momentálne uvádza na trh, alebo vyobrazenie činnosti, ktorou sa spoločnosť zaoberá. V tomto prípade ide o maximálne efektnú formu prezentácie. Veď vyobrazenie v takýchto rozmeroch len ťažko niekto prehliadne. Navyše, ak sa jedná o jasné a farebné odtiene, dokážu v zákazníkoch vyvolať pozitívne emócie.

Pri tlači veľkoformátových produktov, ku ktorým patria aj tapety, je veľmi dôležité, aby boli fotografie či vizuály vo vysokom rozlíšení. To isté platí aj pre tlač plagátov. Tak, aby sa pixely nestrácali mnohonásobným zväčšením, aby zostala kvalita zachovaná. Odporúčame posielať súbory upravené vektormi, alebo fotografie s maximálnym možným rozlíšením.