Vyberáme regál do detskej izby

0
2861

Poznáte to, prídete do detskej izby a všade na zemi sa váľajú hračky všetkého druhu a všetkých veľkostí. Je najvyšší čas kúpiť regál do detskej izby, ktorý pomôže vášmu dieťaťu s udržiavaním poriadku. Drevko má v ponuke regály pre chlapcov aj dievčatká, mladých pánov aj dospievajúce slečny. Vyberať môžete regály jednofarebné, alebo doplnené rôznymi obrázkami. Niektoré detské regály sú otvorené, iné zase policové alebo so zásuvkami.

Detský regál na hračky do detskej izby – super spôsob, ako všetko uložiť

Priestranný policový detský regál na hračky do detskej izby je vhodným doplnením skríň v každom byte i dome. Umiestniť do neho možno prakticky čokoľvek, čo chceme mať na očiach alebo rýchlo po ruke. Regály mávajú zvyčajne otvorené police, ale v e-shope drevko.sk nájdete aj množstvo iných variant, ktorých výhody oceníte najviac tam, kde potrebujete využiť každý kúsok miesta. Pestrý výber z mnohých farieb a tvarov zaručuje, že si u nás vyberie naozaj každý. Zameriavame sa však predovšetkým na detské regály na hračky.

Možné využitie regálu:

· Skladovanie detských hračiek, hier, knižiek, oblečenie a mnoho ďalšieho.

Podľa čoho vyberať?

· Dizajnu

· Praktickosti

· Životnosti

· Pevnosti a odolnosti

· Hmotnosti a nosnosti

· Vhodnosti pre deti (netoxickosť materiálu)

· Jednoduchá údržba v čistote

Na čo si dať pri výbere pozor?

· Kvalita materiálu

· Hrúbka materiálu

· Stabilita regálu

· Druh materiálu

· Druh inštalácie

Začiatkom povinnej školskej dochádzky sa dieťaťu úplne zmení život. Napriek tomu u mladších školopovinných detí nezabúdame na to, že okrem priestoru na plnenie svojich školských povinností, potrebujú mať aj priestor pre oddych a hru, preto je vhodné detská izbu rozdeliť na zónu pre prácu a odpočinok tiež vybavenie detskej izby sa nám zmení, aby sa prispôsobilo novým potrebám dieťaťa. Pomôcť môžu práve detské regály na hračky aj školské knihy (detské knižnice).

Autor: Marketingová agentúra TEXTO