Použitá elektronika sa skutočne oplatí!

0
2307

Plánujete si kúpiť mobilný telefón alebo fotoaparát, no odrádzajú vás neprimerane vysoké ceny nových zariadení?

Zaujímavým riešením môže byť bazár mobilov. No oplatí sa? Smartfóny menia dobu a život bez nich si už dnes nevieme ani predstaviť. Ako by sme predsa komunikovali s kamarátmi, kupovali si lístky na dopravu, vyhľadávali veci na internete, pozerali videá, počúvali hudbu a podobne? Smartfóny sú mimoriadne všestranné a v dnešnej dobe dokážu také veci, že okrem nich už prakticky nepotrebujete žiaden počítač, tablet či iné podobné zariadenie. Ak váš starý smartfón doslúžil, prípadne ste doteraz smartfón nemali a chcete si ho zaobstarať, pravdepodobne ste na internete začali vyhľadávať potenciálnych kandidátov. Smartfóny však nie sú lacné hračky. Ceny vás možno ohromili natoľko, že ste dokonca stratili chuť nejaký smartfón vlastniť. Čo v takomto prípade robiť? Riešenia sú v zásade dva – môžete si kúpiť niektorý z najlacnejších smartfónov, ktoré zoženiete za ceny pod 100 eur alebo sa môžete rozhodnúť pre bazár mobilov. Ktoré riešenie je výhodnejšie?

Veľa muziky za málo peňazí

Nevýhodou najlacnejších smartfónov je nižšia kvalita a obmedzená funkcionalita. Najlacnejšie modely jednoducho nemajú dostatočne dobrý výkon, pamäť, fotoaparát a ďalšie základné technické parametre. Takýto smartfón sa zozačiatku môže javiť ako dobré riešenie, získavate predsa úplne nový smartfón. Časom však pravdepodobne začnete prichádzať na to, čo vlastne robí jeho cenu takou nízkou a radosť bude zrazu preč. Práve tu sa dostáva k slovu bazár mobilov.

V bazáre mobilov totiž zoženiete kvalitné a prémiové mobilné telefóny v skvelom stave za ceny najlacnejších nových smartfónov. Áno, síce bude daný smartfón použitý, no to nijako neobmedzuje jeho funkcionalitu, výkon a ďalšie parametre, s ktorými vyšiel z továrne. Takéto zariadenie vám vydrží ešte dlho plnohodnotne slúžiť. Stačí len vyberať dobré overené použité smartfóny. Odporúčame pozrieť si inzeráty na portáli Inzercia.sk, kde nájdete desiatky kvalitných použitých smartfónov na predaj. V ponuke nepochybne aj vy nájdete model, po ktorom túžite. Už sa len dohodnúť s predajcom a váš nový výkonný smartfón vám môže začať robiť spoločnosť kamkoľvek sa pohnete.

Aj foto bazár sa oplatí

Zaujímavou sekciou na portáli Inzercia.sk je foto bazár, kde nájdete použité fotoaparáty a kamery. Tie ako nové môžu stáť aj niekoľko stoviek eur, čiastky občas dokonca presiahnu 1000 eur. To nie je málo, preto sa aj v pri týchto zariadeniach oplatí využiť bazár. Lacné fotoaparáty nikdy neumožnia zhotovovať tak dokonalé snímky ako kvalitné verzie. Preto je lepšie svoje peniaze investovať práve do kvalitného použitého fotoaparátu alebo kamery.

Nakupovanie použitej elektroniky je skutočne výhodné a vďaka portálu Inzercia.sk aj jednoduché a rýchle. Tak na čo ešte čakáte, vyberte si svoje vytúžené zariadenie aj vy!