Výrobca klimatizácií

0
1977

Japonská spoločnosť Daikin patrí medzi najvýznamnejších výrobcov klimatizácií na svete vhodných pre domácnosti, komerčné použitie ale i premyselné účely. Keďže životné prostredie jej nieje cudzie stala sa lídrom na trhu v šetrnosti k životnému prostrediu, obnoviteľným zdrojom energie ale aj teplených čerpadiel, vetraní a už vyššie spomenutých klimatizačných systémov.

O spoločnosti Daikin

Spoločnosť Daikin vznikla v roku 1999, pôsobí v 15 krajinách v Strednej a Východnej Európe, pracuje pre ňu približne 180 zamestnancov zo 6 pobočiek a jednou z nich je Bratislava. Všetky produkty značky Daikin sa vyrábajú s maximálnym ohľadom na životné prostredie a energetickú účinnosť.

Klimatizácia Daikin Emura

V horúcich dňoch určite oceníte v roku 2014 ocenené farebne variabilné klimatizačné jednotky pod označením Daikin Emura, ktorú by sme mohli smelo zaradiť aj medzi rezidenčné klimatizácie. Klimatizácia je montovateľná na stenu takže vám nebude veľmi zavadzať v priestore a skôr môže dekoračne doplniť váš domov. Nová generácia prináša viac funkcií, vďaka ktorým sa oveľa lepšie prispôsobuje architektúre a požiadavkám používateľov. Fanúšikovia smartphonov ocenia aplikáciu online ovládača Daikin Online Controller, ktorý funguje cez bezdrôtovú sieť a môžete tak spravovať jednotku pohodlne z akéhokoľvek miesta a tak si zabezpečiť potrebný komfort pre svoju prácu alebo zábavu. Aplikáciou dokážete ovládať až 50 jednotiek. Je vhodná pre OS Android aj Apple zariadenia.

klima emura

Klimatizácia Ururu Sarara

Produkt záhadného mena Ururu Sarara bol taktiež ocenený (Reddot 2013) a verne vám bude slúžiť počas každého obdobia v roku, pretože to nieje len klimatizácia. Tento produkt dokáže vzduch v miestnosti ako ochladiť tak aj podľa potreby zohriať a to všetko s nízkou spotrebou energie. Aby ste mali dokonalý vzduch práve vtedy keď ho potrebujete postará sa o vás pohybový snímač inteligentné oko, ktorý vetrá a riadi čistenie. Použitím tohto zariadenia s ľahkosťou predídete suchému vzduchu v zimných obdobiach a nechcenej vlhkosti v letných obdobiach. A samozrejme máme modernú dobu tak nastavovanie je spravené na diaľkové ovládanie pre váš väčší komfort.

Ja už som si vybrala a vy?