Ako vybrať vhodný hosting?

0
1623

V súčasnej dobe nájsť ideálne hostingové riešenie sa môže zdať ako nadľudský výkon. Niekto preferuje nízku cenu, niekto nadštandardné funkcie. Avšak zlatú strednú cestu hľadá len málokto. Zavedená spoločnosť EXO TECHNOLOGIES, spol. s.r.o. s bohatým produktovým portfóliom uspokojí každého klienta vo všetkých ohľadoch. V nasledujúcich riadkoch sa pozrieme na ponúkané webové hostingy so značkou EXO HOSTING.

Ponuka webhostingových programov

Firma EXO TECHNOLOGIES, spol. s.r.o. vstúpila na slovenský trh s pestrou škálou služieb orientujúci sa na širokú verejnosť. Dominujúca služba v ponuke je predovšetkým webový hosting a domény v luxusnom kabáte. Ponuka je doplnená aj o virtuálne servery a dedikované servery. Táto spoločnosť svojim klientom ponúka niekoľko hostingových balíčkov. Veľkej popularite sa teší Puzzle hosting, ktorý si môžete nastaviť podľa vlastných potrieb a požiadaviek. Proste platíte len za to, čo reálne využívate. Pre náročných zákazníkov je pripravený balíček Neobmedzený hosting. ak máte viacej domén tak môžete využiť Multi hosting.

Prečo EXO HOSTING?

Na slovenskom trhu existuje veľa spoločností ponúkajúci hosting. Možno sa pýtate, prečo si objednať služby práve u obchodnej značky EXO HOSTING. Hlavným dôvodom je garancia dostupnosti, okamžitá podpora a kvalitné ceny za služby. V prípade akýchkoľvek technických problémov sa môžete obrátiť na online podporu a problémy konzultovať s odborníkmi, ktorí Vám vždy radi poradia a pomôžu.

Akonáhle si nastavíte napríklad Puzzle hosting, vytvoríte objednávku na službu a hosting okamžite využívate. Faktúru za službu uhradíte až po uplynutí desiatich testovacích dní, v prípade že o službu nemáte záujem tak jednoducho faktúru do daného dátumu nezaplatíte, objednávka sa automaticky zruší.

 

Foto hywards / freedigitalphotos.net